Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba való költözéshez elég...

USA-ba való költözéshez elég egy ejtőernyő, meg 1000 dollár?

Figyelt kérdés

Régóta olvasgatom ezt a kategóriát, igazából infókat gyűjtök hogy lehetne a legkönnyebben megpróbálni.

Kedvencem a Mexikó felől átgyalogló kérdező volt, de volt még sok másik is, akik adtak elég jó ötletet.

Én így szeretném megpróbálni, akinek van ebben tapasztalat, jólesne tőle a vélemény.

Kielemezve az előző kérdéseket és a ráadott válaszokat, én is a Mexikó felőli belépésre szavazok.Én megkérnék egy mexikói pilótát hogy este szálljon fel velem a határ közelében, Ciudad Juárez közelében, ahol már eléggé sivatag van.Este kiugranék több ezer m fölött, mikor déli áramlású front van, persze ezt már előre megnézném, akkor mennék.

A levegőáramlás több száz km-re beljebb vinne, de mégis föld közeli távolságban siklanék az ernyővel.

Valamelyik déli államba mennék, ahol a sok bevándorló miatt nem tűnnék fel.Ha mégis egyszer elkapnának, már mondhatnám hogy több tíz éve itt élek, sehol nem tudnák mikor jöttem, mert nincs hivatalos belépési feljegyzés rólam.

Ezer dollár első fizetésig jó volna, valami szállodatakarítást keresnék elsőnek, aztán majd feljebb lépnék idővel.

Ez mennyire kivitelezhető ezekkel a paraméterekkel?

Angolul spanyolul tanulok, hogy betudjak gyorsan illeszkedni az új kollegák közé.


2021. jún. 7. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert csak úgy odautazni túl bonyolult? Esetleg ki vagy tiltva?
2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Usa céliránnyal nem szeretnék utazni, mert akkor benne lennék a rendszerben.

Ellenben ha Mexikó felől közelítesz, és bejutsz, aminek ezer módja van, mondhatsz te akármit hogy már R. Reagen elnöksége óta is itt vagy,nem fognak tudni utánanézni.

2021. jún. 7. 15:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutsz el Mexikóig, hogy megtaláld azt a pilótát, és miből gondolod, hogy olyan egyszerű kiugrani ejtőernyővel, hogy biztonságosan, és a megfelelő helyre érkezz?
2021. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Több éve ejtőernyőzök.Nem ez miatt kezdtem el, csak érdekelt, gyerekkoromtól kezdve.Szóval ezzel a részével elég tisztában vagyok.Azért este mennék, mert akkor nem feltűnő a lenti határon lévőknek, nin egy ejtőernyős éppen befelé sodródik.
2021. jún. 7. 15:59
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Déli áramlás nem befelé vinne Mexikóba?

Nekem olybá tűnik, az USA északra van.

Ejtőernyős képzésben részesültél? A légnyomás is fokozatosan csökken, az oxigén mennyisége is, és hogy mennyit tudsz felvenni.

Nem csak egy ernyő kellene, hanem olyan cucc is, amilyenben a vadászpilóták is vannak.

Sok sikert!

2021. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Déli áramlás,melegfrontnál.

Ez mindig észak felé tör be délről, mexikói öböl térségéből centrifugális mozgással szállít meleg levegőt.

Ezért írtam, hogy nehéz lenne kiszámolni, hova vinne egy ilyen áramlat, de valahova a szárazföld belsejébe.

2021. jún. 7. 16:10
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Én megkérnék egy mexikói pilótát › habrá un millón de campos, señor
2021. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha leérsz valahol a sivatag közepén, az nem egy életbiztosítás.
2021. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Van fogalmad, hogy az amerikai határvédelem milyen eszközöket alkalmaz, kezdve az éjjellátó nagy teljesítményű rendszertől az igen messzelátó radarig?

Tudod Mexicó felől csempészik be a drogokat, azon a határszakaszon aztán topon van figyelem.

Ha 5 ezerről ugrasz, max 60-80km-t tudsz elérni.

Mi az hogy földközelben?? Ezt hogy a fenébe érted?

Az ernyővel folyamatosan süllyedsz, másképp nem jutsz előre, ha ernyőzöl még ezt sem tudod?

Maradj a fenekeden, dédelgesd az álmodat, abból nem lehet nagy bajod.

Meg: megkérek egy pilótát.. Ez a hét vicce.

2021. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem ernyőzöm, de emelkedni is lehet vele, mint ahogyan a vitorlázó repülőgéppel is. Csak hát amiket írtam: nagyon hideg van, kevés az oxigén stb.
2021. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!