Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mire számítsak ha Comptonba...

Mire számítsak ha Comptonba szeretnék utazni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A 18. születésnapomra egy amerikai utazást szánok és Comptonban is szeretnék par napot eltölteni leginkabb a Kelly Park közelében. Mire számitsak a kozbiztonsaggal szemben? Ugy tudom az a Crips területe ők mennyire foglalkoznanak velem?

2021. jan. 6. 21:55
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Mindenki hülye, csak te vagy helikopter....


:-D

2021. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: ne haragudj, de a kérdésedet (és többi hsz-odat) olvasva az a kb. tízéves kislány jut eszembe, aki pár éve ide hótt komolyan kiírta, hogy ő Roxfortba szeretne menni. :)


Hogyan gondolod azt a bulizást, ha még attól is félsz, hogy el fogsz tévedni? Milyen bulizás az, ahol egyedül vagy, millió idegen között, akikenk jó eséllyel a beszédét se érted?

Vagy mi számodra a "bulizás"?

2021. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Az elveszettet úgy értettem hogy nem találni a helyem. Számomra a bulizás tánc, duma, ismerkedés azért biztosan meg fogom őket érteni. Az én kérdéseim meg:

-A közlekedési eszközök biztonságosak?

-Mennyire kéne aggódnom a Crips miatt túristaként?

2021. jan. 7. 20:57
 34/49 D. Brasco ***** válasza:

Cimbora te ugy el vagy tevedve mint ide dubai.....te komolyan azt hiszed hogy feveszel egy baseball sapkát,meg 3XL-es pólót,nagy lazába besétálsz a környékre es akkor ott megy a "bulizás tánc duma meg ismerkedés"!?!Sok sikert ehhez....

A masik meg hogy Compton mar regen nem az a késdobálós koksz meg bűnbarlang mint volt.......

2021. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Vagy meglincselnek vagy meglőcsölnek majd
2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hogy vagytok vele de egy szórakozóhelyen de akár még egy kocsmában is könnyen lehet dumálni idegenekkel
2021. jan. 7. 21:54
 37/49 anonim ***** válasza:
Persze, Gilvánfán vagy Tarnabodon... a tieiddel...
2021. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Úgy érted a helyiek nem nagyon fognak velem szobaállni?
2021. jan. 7. 22:39
 39/49 anonim ***** válasza:
Vagy ha mégis, nem fogod érteni...
2021. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a tömegközlekedéssel?
2021. jan. 7. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!