Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mire számítsak ha Comptonba...

Mire számítsak ha Comptonba szeretnék utazni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A 18. születésnapomra egy amerikai utazást szánok és Comptonban is szeretnék par napot eltölteni leginkabb a Kelly Park közelében. Mire számitsak a kozbiztonsaggal szemben? Ugy tudom az a Crips területe ők mennyire foglalkoznanak velem?

2021. jan. 6. 21:55
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bárkinek is bizonygatnom kéne aki értelmesen válaszol felpontozom aki nem azt meg le.
2021. jan. 7. 13:32
 22/49 D. Brasco ***** válasza:

"Mennyivel fakebb ez a kérdés mint bármelyik utazós?"


Kb hozod az átlagos fake szintet......a nem egészen 18éves(saját bevallása szerint cigány) pistike aki az Usába akar utazni,ahol a legfontosabb,hogy egy kb 30évvel ezelőtt tevékenykedő gangszter-rapper banda városrészét megnézze....

2021. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
D. Brasco: és ezt természetesen a (rendszerszintű rasszizmus (lsd. baranyi krinyó tegnapi szösszenete) által elnyomott és munkára soha nem alkalmazott) szülei fizetik neki, lazán, zsebből... :)))))
2021. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Sokan jártak már Amerikában szerinted nekem csak azért nem lehet rá esélyem mert cigány vagyok? Ez szimpla rasszizmus
2021. jan. 7. 14:57
 25/49 A kérdező kommentje:
Kinek képzeled te magad hogy másnak a pénztárcájában turkálsz?
2021. jan. 7. 14:59
 26/49 anonim ***** válasza:

24: na, most úgy viselkedsz, mint a tettenért bűnöző, aki azt kiabálja a rendőrnek a megbilincseléskor, hogy "azért, mert cigány vagyok???"


LOL


Senki nem mondta, hogy nincs rá esélyed - egyfolytában azt magyaráztuk, hogy lilaködös álmokat kergetsz.....

2021. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Miért kergetnék lilaködös álmokat?
2021. jan. 7. 15:17
 28/49 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdésre válaszolj
2021. jan. 7. 15:18
 29/49 anonim ***** válasza:
Mert ha komolyan gondolnád, nem egy GYK-n érdeklődnél, hanem a kiváló angol tudásoddal a megfelelő amerikai weboldalakon már rég megtaláltad volna a KÖZVETLEN információkat.
2021. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel aki tud angolul menjen Amerikai oldalakra informálódni magyar fórumokra nincs is szükség nem? 3 oldal van, de egyetlen normális választ kaptam
2021. jan. 7. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!