Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Meghívólevéllel max. Mennyi...

Meghívólevéllel max. Mennyi ideig tartózkodhatok az USA-ban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a meghívólevél csak biztosabbá teszi,hogy bemehess az Államokba.. Szóval ha turistaként mész,ugyanúgy 3hónapig... De ha tévedek,nyugodtan javítsatok ki...
2010. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és amúgy ha van meghívólevelünk akkor kell vízum is?
2010. júl. 27. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan,hogy vízum már nincs.. Beutazási engedélyt kell kérned. (ESTA) Ingyenes,és neten keresztül kell kitöldened egy kérdőívet.
2010. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan,hogy vízum már nincs" Már hogy a sz.ntsz.rba ne lenne :)

Lehet kérni az USA-ba vízumot, sőt vannak személyek, akik másképp nem is léphetnek be. Akkor is vízumot kell kérned, ha az ESTA nem enged be. Tehát vízum létezik, de ma már turistaként egyszerűbben is bejuthatsz, nem KÖTELEZŐ megigényelni (csak bizonyos esetekben).

Emellett kötelező a vízum abban az esetben is, ha nem tartalmazza az útleveled a biometrikus azonosítóid (tehát kék útlevéllel nem léphetsz be, csak akkor ha van vízumod).

2010. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a turistákra gondoltam,hogy nincs.. Tehát anélkül is belehet jutni.. :)
2010. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis igen,bizonyos esetekben nem kell,de akinek új útlevele van,azoknak elég az ESTA én úgytudom...
2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esta kell és 90 napig maradhatsz maximum.
2010. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2010. júl. 28. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Miután az USA és Magyarország között nincs már vízumkényszer, 3 hónapig addig maradsz, ameddig akarsz. 3 hónap után a helyi bevándorlási hivatalnál tudod meghosszabbítani a kérelmedet, vagy haza jössz pár napra - akkor a 3 hónap újra kezdődik.
2010. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!