Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi ideig tartozkodhatok...

Mennyi ideig tartozkodhatok külföldön?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni külföldre dolgozni de kb 5-10 évre,szaksulis vagyok jövöbe éretségizek,12 osztályt végeztem még van egy évem de ha nem sikerül az éretségi akor huznék ki külföldre(ha sikerül akor egyetem),(valami szaksulis diplomát kapok ha nemsikerül az éretségi)Eddig csak 4 honapra voltam kimenve dolgozni,nemtudom hogy lehet elrendezni h kilehessen menni dolgozni több évre és mi az eljárás,Csak elöre akarom tudni hogy ha nem sikerül az éretségim merre tudjak menn,ne tétlenkedjek ithon.Az angolt jövöig megtanulom jobban.Angliába számitanék kimenni.Várom a hozzzászólásokat.....
2009. jún. 7. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden országban más a rendszer. Sok helyre (EUn belül főleg) bármeddig kimehetsz, vízumköteles országba pedig diákvízumot kell igényelned a követségen. Segítene, ha tudnánk hova készülsz.
2009. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem előbb tanulj meg helyesen írni...
2009. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anglia vagy Németországba szeretnék menni.És elnézést kérek a helyesírási hibákért,de gondolom meglehet érteni a lényeget.
2009. jún. 7. 21:16
 4/7 A kérdező kommentje:
*Angliába vagy Németországba .......
2009. jún. 7. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Angliaba orokre kijohetsz mindenfele vizum nelkul!

En annak idejen 2 boronddel koltoztem ki, es mar soha nem fogok hazamenni!:)))

2009. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 8. 07:25
 7/7 anonim ***** válasza:

De azért tegyük hozzá, hogy Angilában is kell végzettség ahhoz, hogy boldogulj, ne csak tengődj. Ha ügyes vagy, akkor már itt is tanulhatsz, csak meló mellett ezerszer szarabb és nehezebb lesz.

Pláne, hogy még a nyelvtudásod is hiányos (mint ahogy írtad, addig még megtanulsz... azért ez nem így megy).

Mindenesetre sok sikert!

2009. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!