Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldön milyen kártyát...

Külföldön milyen kártyát tudok használni?

Figyelt kérdés
Hosszabb időre megyek ki külföldre, milyen SIM kártyát kell vennem Magyaroroszágon?
2010. máj. 26. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

elvileg bármilyet tudsz használni, de érdemes utánanézni, mert egy kinti szolgáltató kártyájával valószínűleg jobban jársz. (pl. ha magyar kártyával külföldön vagy, akkor is számláznak, ha téged hívnak. egy kinti kártyával ez nincs így.)

persze ahhoz kártyafüggetlen telefon kell, vagy azt is kell kint venni. (ami jellemzően képletes összeg)

2010. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én telenoros vagyok, de gondolom annak nincs lefedettsége odakinnt. célszerűbb T-mobilra váltani.
2010. máj. 26. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne célszerűbb?Ez nem így működik. A T-mobilnak sincs lefedettsége külföldön, legalábbis nem úgy, ahogy te gondolod. Külföldön az ottani mobilszolgáltató hálózatát használod, ezért drágább. Tehát ha te mondjuk T-mobilos lennél, és Romániába mennél, az Orange hálózatát használnád, és nem a T-mobilét.Nem kell másik SIM kártyát venned, csak nézd meg, hogy a telenornak milyen külföldi tarifái vannak. Remélem érthetően el tudtam magyarázni.
2010. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2010. máj. 26. 10:22
 5/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Még Pannonos koromban simán hazatelefonáltam Kanadából is...
2010. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!