Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nászajándékba milyen utazási...

Üdülni akarok kérdése:

Nászajándékba milyen utazási utalványt adnátok? Belföldön és külföldön is lehessen használni. Ha több utazási iroda elfogadja az jobb. Mennyi kezelési költséget vonnak le?

Figyelt kérdés
Hallottam Neckermann, Vista, TUI, OTP Travel utalványokról, de nem ismerem őket.
2010. aug. 18. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a VISTA utazási utalvány a leguniverzálisabb, mert azzal többféle utazási iroda útjaira is lehet fizetni...


[link]


"...Az utalványok 10 000, 50 000 és 100 000 forintos címletekben, tetszőleges mennyiségben kaphatók a Vista Utazási Irodákban. Az utalványok a rajtuk szereplő érvényességi határidőig válthatóak be a Vista Utazási Irodák bármely szolgáltatására (repülőjegyvásárlás, szállásfoglalás, saját és partner utazási irodáink által szervezett utazások foglalása, autóbérlés, utasbiztosítás és még számos egyéb szolgáltatás, kivéve valutaváltás)..."


Szerintem erre nem számolnak fel semmiféle kezelési költséget, névértékben beváltható!

2010. aug. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!