Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » NÉMETORSZÁGBAN ALBÉRLET?!...

NÉMETORSZÁGBAN ALBÉRLET?! SEGÍTSEN VALAKI LÉGYSZI!

Figyelt kérdés
Nincs valamilyen oldal ahol németországi olcsó albérleteket lehet keresgélni??? nagyon fontos és sürgős lenne! légyszi aki tud valamit segítsen!
2010. máj. 20. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom eddig hogy kerested, de egy biztos: németül keresgélj. Én például Spanyolországba megyek a nyáron albérletbe, nem volt könnyű, de ráakadtam egy olyan oldalra, ahol ilyenek vannak. Írd be google-be németül, és nemét oldalakat fog kiadni. Olyasmiken is nézelődhetsz mint amilyen nálunk az expressz. Tuti van egy csomó.

'albérlet''lakás kiadó'

meg ilyesmi

Sok sikert:)

2010. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most néztem egy oldalt itt találtam ezen az oldalon egy másik kérdésbe valaki belinkelte,azon nézelödtem.de akor most beirom németül is a googlbe köszi szépen :)
2010. máj. 20. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress Mietwohnung cimszóval meg azza a városnévvel, ahová menni akarsz.
2010. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!