Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A WizzAir-nél lefoglaltam egy...

A WizzAir-nél lefoglaltam egy utat, banki átutalással fizettem volna, de egy kis anyagi zűr miatt nem tudtam a pénzt átutalni. Törölni fogják a foglalásomat?

Figyelt kérdés
Azt írják a szabályzatukban, hogy ha 24 órán belül nem utalják, illetve ha 5 napon belül nem érkezik meg a pénz, a foglalás törlődik. Múlt hétfőn foglaltam, de még mindig ott van a foglalásaim között. Most akkor mi van?
2010. máj. 10. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, és kérdezz rá. A Wizzair-nél ezek a dolgok manuálisan mennek, így simán elképzelhető, hogy most a vulkán miatti törlések kártérítéseivel vannak elfoglalva, nem volt idejük ilyesmire. Nekem majdnem egy hétig nem volt átírva a foglalásom, pedig a menetrendből már törölték a járatot, amivel mentem volna, csak akkor változtatták meg rajta a dátumot, amikor rájuktelefonáltam.
2010. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ugye nem kell a törlésért díjat fizetni?
2010. máj. 10. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

törlésért nem. van valami jegykiállítási határidő asszem. addig kellene fizetni. de lehet ez csak irodáknál van így.


hívd fel őket, ha nem kell az út, akkor töröltessed és legalább más elviheti.

2010. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem kell semmilyen díjat fizetni, csak akkortól számít hivatalosan is foglalásnak, hogy elküldted a pénzt.
2010. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerült átutalni időben, akkor én a helyedben már nem is utalnám. Ha véletlenül még sem fogadnák el, akkor nem ér az egész ennyi herce-hurcát. Arról nem is beszélve ha a foglalásodat törlik, és a pénzedet visszautalják, az utalási költséget levonják, ha törlési díjat nem is.

Ha a honlapon nem lehet törölni a jegyet, akkor vedd fel velük telefonon a kapcsolatot és kérdezz rá mit tudsz tenni. Amúgy én azt is elfogadható megoldásnak tartom, hogy ha foglalsz egy másik jegyet ugyanezekkel az adatokkal, és ezt fizeted időben ki. Mivel a másikat nem fizetted ki, azzal úgysem tudsz/tudnak mit kezdeni, törölni fogják.

2010. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!