Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Székely Gyorssal megy a párom...

Székely Gyorssal megy a párom Erdélybe. Mit vigyen vagy mi az ami abszolút nem kell?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
vigyen magával személyit............az egyenáramfelesztőgenerátor primer tekercse viszont otthon maradhat,arra nem lesz szükség!az abszolút nem kell!!pont mint az ilyen értelmetlen kérdések!!!!
2015. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..akkor nem küldöm primer tekercsért a boltba...személyes iratok oké.de pl mi az ami feltétlenül kell egy Erdélyi utazásra?milyen ruhát vogyen?mondtam neki h rövid térd gatya,farmer meg melegítő...s egy kényelmes vászon gatya..elem,töltő ilyenek...
2015. máj. 21. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
mivel továbbra is szupertitkos,hogy hova megy,mennyi időre és ott mit fog csinálni,ezért érdemben továbbra sem tudok segíteni,de szerintem gazdálkodj okosan társasjátékra sem lesz szüksége!
2015. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vihetne pl. egy kis magyar nyelvtudást. Ha magyarlakta vidékre megy, különösen Székelyföldre, ott rossz néven veszik az abszolút-szerű idegen szavak használatát. Latin szó, helyesen abszolúte és jelentése: teljesen, tökéletesen, tagadó szerkezetekben: egyáltalán.

Pl. a te fenti mondatod így festene: Mit vigyen vagy mi az, ami egyáltalán nem kell ?

2015. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az hogy székely gyorssal megy az valamennyit elárul...csikszentdomonkoson lesz azt hiszem a szállás,3 éjszaka,5 nap,vonattal.Pünkösdi búcsúra megy.
2015. máj. 21. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol, ami Csiksoyoi bucsura biztos kell, az az esokabat es a bakancs vagy csizma...es amit szinten nagyon sokat latni, ezert gondolom hogy igen fontos kellek az egy minel nagyobb lobogo.
2015. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van,hűvös és esős arrafelé az idő a lobogó pedig kötelező.Én is voltam már és mindenkinek ajánlom.Magyarország 1000 évig volt,aki elmegy egyszer annak megváltozik a Magyar Ország képe,gyönyörű.
2015. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esőkabátot vitt.meg egy jo vastag talpú túracipot.csizmát ezert nem vett.remélem nékik jo idejük van,mert itt Pesten nagyon rossz.
2015. máj. 23. 09:04
 9/9 A kérdező kommentje:

En a búcsún nem voltam,valahogy kiver avíz ekkora tömegtől..

De Erdely szívében voltam már.Székelyudvarhelyen szálltunk meg,s onnan Madéfalva meg Csik..meg szent Anna tó (azota is imádom.)Tordai hasadék..parajd...Van az a fenyőfákkal teli tó az is..

Medve tónál sajnos nem.összesen 4 hetet voltunk kint...még lany koromban.szép emlék valóban.csak azt sajnálom h akkor még nem volt digitális fényképezőgépek igy csak 30 képet készíthettem.nem tudtam kicserélni.(De egy tanar annyit fotózott...h egy cd megtelt.)

2015. máj. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!