Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Newyorkba szeretnék utanzni,...

Newyorkba szeretnék utanzni, de még abszolút nem Repültem! Ferihegyen vagy hol, hogy tudok érdeklődni hogy kell jegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Egyszer sem repültem még,de minden vágyam egy szeretett ismerősöm meglepése hogy kimennék hozzá Newyorkba.Nem tudom hogy mit kell tennem, hogy kell foglalnom, melyik rep. Társaságnál kell. útlevél, stb stb.. Aki tud benne segíteni kérem írja le részeletesen a főbb lépéseket! Előre is köszönöm.

2015. márc. 27. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Keress repjegyet a pelikan.hu, momodo.com, kayak.com vagy más hasonló oldalakon. Itt meg tudod őket venni.

Útlevél kell, a biometrikus bordó.

Az Usa-ba kell ESTA, ezt intézd el és már mehetsz is.

2015. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az az ESTA? ha találok helyet egy adott időpontba mit célszerű beállítani a jegyvásárlásnál?
2015. márc. 27. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyan "vízum" szerű. [link]


A másik kérdésed nem teljesen értem. A kiindulási repteret (pl Budapeset, Bécs stb) és az érkezési repteret valamint a dátumot kell beállítani na meg persze hogy hányan menetek. Gondolom nem biznisz klasszon akarsz menni így azt sem kell állítani.

2015. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyedül utaznék felnőtt jegy szükséges.. Segítenél benne? Elég olcsón látok jegyet, ez valóban annyi is? 137000-147000. Máshol 300000 környéki jegyárakat is láttam. ezeket a pelikan.hu-n néztem :)
2015. márc. 27. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:

A 137-147 nem olyan olcsó, láttam már 100-110 körül is return jegyet. Azt azért nézd meg hogy milyen légitársaság mert pl a Norwegian esetében külön kell fizetni a csomagért és azt hiszem már a KLM-nél is így van. A pelikán teljesen megbízható oldal én már többször vettem rajta jegyet, bátran vehetsz. Az hogy mennyibe kerül egy jegy sok minden befolyásolja, pl mikor mész, nyáron lehet drágább, valamint a hogy mikor veszed meg a jegyed az utazás dátumához képest. Minél előbb annál olcsóbb. Sokan már most megvették a jegyet jövő január, februárra. (nem az USA-ba).

Ha úgy érzed arra az időpontra amikorra neked kell olyan áron találsz jegyet ami neked megéri akkor vedd meg. Persze lehet hogy utána egy héttel valaki akciózik és olcsóbb lesz de lehet hogy sokkal drágább, ezt nem lehet kiszámítani.

2015. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én konkrétan júlus vége, augusztus elejére gondoltam.. Ha arra az időre tudnék rendelni tökéletes lenne, de csak júniusig láttam időpontot. Szállást hogy nézzem kb 2 hétre gondoltam.
2015. márc. 27. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:

a pelikánon beállíthatsz jövő tavaszra is időpontot nem csak júniusig, nyárra ez jó ár.

Szállás: booking.com, agoda.com, amelyik jobban tetszik

2015. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen a segítséged, ha lenne kérdésem írhatok privátban?
2015. márc. 27. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jegyrendelésed előtt nem ártana elintézned, hogy egyáltalán beengedjenek az Államok területére!

Ha a válasz egyértelmű "igen", akkor rendelheted a jegyedet!

Nézz utánna, mit nem szabad tenned, hogy a Bevándorlási Hivatal emberei ne a reptérről fordítsanak vissza!

2015. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!