Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőgépen lehet mobiltelefon...

Repülőgépen lehet mobiltelefont használni?

Figyelt kérdés

Hallottam sok helyről, hogy tiltott. De ha repülő üzemmódba van állítva, akkor elvileg lehet, nem?

Csak mert "azon van" az mp3-am, a kamerám stb így jó lenne ha legalább zenét tudnék hallgatni.

Sőt ha már itt tartunk, kamerázni lehet?:)

Köszi előre is!


2010. jan. 2. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet használni...4 napja értem haza Angliábol..amig felszál a repcsi addig tilos minden ...bezavarja a müszereket..de mihelyt kialszik a fény mindenki kapta elö a laptopot telefont..meg minden kütyüt...mikor eléri a megfelelö magasságot be lehet kapcsolni
2010. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
bizony, csak egy bizonyos magasság felett lehet használni a telefont ,de jelzi a piros lámpácska :))
2010. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Ez komolytalan dolog, hogy zavarja.

Először is a kutya nem ellenőrizte, hogy kinek mi újság a mobiljával. (többször ültem már repülőn)

Másodszor tegye fel a kezét, aki hallott olyanról, hogy tényleg megzavarta a repülő műszereit. Csak mondom, hogy pl a leszálló repülőtől párszáz méterre egyidőben több tucat ember használja a mobilját a reptéren...

2010. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az asztronomikus árak a szék hátába épített telefonokra vonatkoznak. Mobilt a legtöbb országban még nem lehet használni repülőn ez most változik lassan. Itt az angol hatóság FAQ-ha: [link] itt az amerikai szabály: [link]
2010. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Most eléggé megosztott vagyok belül:) Most akkor lehet vagy nem lehet? Repülő üzemmódban sem vagy igen? Utánnanéztem ennek és elvileg pont emiatt van ez a funkció a mobilban.


Meg am nemértem... Most felszállásnál nem lehet használni, mert bekavar, de repüléskor már igen és akkor már nem kavar be?

2010. jan. 3. 09:28
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Az általam közölt ár satelit-roamingra is vonatkozik. Pl. a egy magyar vodafone előfizetés esetén az OnAir hálózatán roamingolva bruttó 1565,- Ft-os percdíj a hívásindítás és bruttó 1.045,- Ft-os percdíjú a hívásfogadás. Egy sms 260,- Ft-ba kerül.
2010. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Simán használhatod repcsi üzemmódban.A kamerát meg hírszerzési okokból nem lehet használni bizonyos társaságoknál.De tényleg egyszerűbb lenne az mp3 lejátszó.Azért tuti nem szól senki.Jó utat.
2010. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1%

Ennyi marhaságot! Nos mobiltelefon-készüléket sehogy nem lehet használni. Kamerázni nem lehet, abból adódóan hogy ki kell kapcsolni. Zenehallgatásra a repülőn is van lehetőség: a szék karfáján van 1 kis dugó, oda kell bedugni a fülhallgatót amit magaddal viszel vagy a jobb gépeken adnak.

Amellett van 1 tekerő: azzal lehet stílust váltani.

Budapest Airport Biztonsági Igazgatás: Czicza Kristóf

2011. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18 as ne viccelj :D Értem hogy miért adsz ilyen hasznos válaszokat XD

Lehet használni, egy bizonyos magasság felett, természetesen repülő üzemmódban.

2015. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted olvassa így 4 év múlva?

Már rég leváltották amúgy is, ha ilyen okosságokat beszél.

2015. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!