Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Repülőgépen lehet mobiltelefon...

Repülőgépen lehet mobiltelefont tölteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen pl kurblis töltővel ha amúgy ki van kapcsolva a teló :D
2011. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem,még használni sem!!!!Bezavarhatja a gép műszereit. Gondold el, ha az összes utas elkezdene ott telózni,töltögetni, szegény pilóta műszerfala teljesen bebolondúlna.
2011. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de lehet használni. csak offline vagy repülőgép üzemmódban kell lennie. pl wifizni, zenét hallgatni lehet vele a gépeken. bár most már van szórakoztató rendszer a legtöbb gépen az ülések háttámláján.
2011. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Vannak olyan gépek, amin nem lehet még offline-ba sem használni. Tesóm zenét hallgatott offline-ba, majd szóltak neki, hogy kapcsolja ki. Megmutatta, hogy offline-ba van, közölték, hogy úgy sem lehet. Leszállt, megkérdezte a Liszt Feri reptéren, és ott is megerősítették a stewardes csaj-t, hogy valóban tilos. Ez malév gép Lon-Bud vonalon.
2011. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolo ***** válasza:

Szerintem csak azért mondják, nehogy a többi utas össze-vissza elkezdje használni annak láttán, hogy ő is használta. Amúgy miért ne lehetne?

Tölteni meg lehet, ha van saját töltőd. Külső, egy "másik akksi", amihez tudod csatlakoztatni a telód...

2011. jún. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 JulesM111 ***** válasza:

Semmiféle elektronikus kütyüt nem lehet használni repcsin, mely rádiófrekvenciás zavarokat okozhat. Valami ilyesmi szabály létezik, de hogy ennek technikailag ma van értelme, vagy sem, ezt nem tudom.

Tény sok évvel ezelőtt telók is máshogy kommunikáltak a hálózattal, és a zavarszűrő rendszerek is gyengék voltak.

Ohh, azok a régi szép idők, amíkor dohányozni, és mobilozni is lehetett a gépen...

2011. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is repültem egyszer a Malévval (BUD-JFK), azon lehetett, az N95-ön zenéltem :D
2011. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ez régen volt, 2008-ban.
2011. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iberian Airlineson lehetett zenét hallgatni, videozni stb...
2011. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!