Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőgépen lehet mobiltelefon...

Repülőgépen lehet mobiltelefont használni?

Figyelt kérdés

nem telefonálni akarok csak nagyon sok olyat hallottam hogy van a repülőn wifi ez igaz? es bekapcsolva (repülő üzemmódban ) fel lehet vinni a gépre? vagy ki kell kapcsolni el nem értünk a megfelelő magasságot?

(bocsi a helyesírási hibákért telorol irtam) előre is köszönöm a válaszokat!:))



2014. ápr. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Készülj úgy, hogy nincs wifi.

Készülj úgy, hogy lehet a telót nyomkodni repülő üzemmódban a fel és leszállás között,

és készülj úgy, hogy a legizgalmasabb dolog a repülés közben az, hogy lenézhetsz az ablakból. Élőkép, látod a világot és még wifi sem kell hozzá.

2014. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gép fel és leszáll akkor szigorúan ki kell kapcsolni a telefont, még repülőüzemmódban sem lehet. Fent bizonyos magasság után bekapcsolhatod, de nekem nem rémlik hogy lenne wifi..(pedig elég sűrűn repülők)
2014. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Norwegian járatain van ingyen wifi, a BA járatain pedig már nem kell kikapcsolni fel- és leszálláskor sem.
2014. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem a Wizzair-nél sem kell már kikapcsolni kb. egy éve.
2014. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!