Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldre mennék dolgozni,...

Külföldre mennék dolgozni, milyen előkészületek kellenek?

Figyelt kérdés
Célországok Svájc, Svédország, Hollandia vagy Ausztrália. Milyen papirokat kell beszerezi, kivel/mivel érdemes felvenni a kapcsolatot, mennyi tőke kell a kezdéshez, először szállást nézzek-e vagy munkát, okmányok stb, lehetőleg minél részletesebb vfálaszokat szeretnék kapni mert nem tudom hogy mennek ezek a dolgok és talán örökre kint is maradnék.
2009. nov. 19. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Jajj, a franc kivan már az ilyen kérdésekkel is... ha annyira fontos,mi a bánatért nem nézel utána a neten? Millió oldal foglalkozik ezzel, és amúgy is, minden országba más és más kell.

Birom, most mindenki ezzel a szarral van behülyülve, hogy menne külföldre dolgozni? De először néznél utána, hogy kint mi van...

2009. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éppen azt akartam írni,hogy ha eldöntötted melyik országot választod akkor nyugodtan használhatod a google-t információ gyűjtés céljából...Én is ezt tettem amikor külföldre mentem...Segíteni nem nagyon fognak tudni,mert évente változnak a törvények,és a lehetőségek...Ausztráliában pl:pontrendszer van,és kell munkavállalási vízum..Oda csak úgy kimenni nem lehet...De mindent megtalálsz a neten...

Ami kell az a nyelvtudás(nem elég az,hogy én tudok valamit motyogni,hanem igazolnod kell ,hogy milyen nyelvvizsgád van) De minden fent van a neten!!!

2009. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. nov. 19. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Az itt felsorolt országok közül az összesbe kell szerintem munkavállalási engedély. Talán hollandiába egyszerübben megadják.

Elöször érdeklödj hogy mennyibe kerülnek az adott ország külömbözö részein az ingatlanok bérlése, milyen lehetöségeid vannak és mennyiért lakni, plussz mennyi a havi rezsi stb.. aztán keress munkát, és gondold végig hogy pl hogy kapsz havi 1000€-t és a lakásod +rezsije 600€, aztán kell bejárnod, meg enned, és néha napján meglátogatni otthon a szüleidet, hogy akkor tuti megéri-e.

Ausztráliába egy repjegy kb 2000€.

2009. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!