Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Megéri külföldre menni nyelvet...

Megéri külföldre menni nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és jövőre egész nyárra kiszeretnék menni Londonba.Egy ismerősünk beszervezne engem egy normális családba gyerekekre vigyázni,tehát nincs kockázat. A fő célom az angol nyelv tanulása,hisz az ma az egyik legfőbb kritérium.
2011. jún. 7. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
igen. de ne zéró tudással menj.
2011. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak nyáron családnál nem fogsz munkát kapni.

pont hogy leginkább szeptembertöl keresnek mindig embert.

de több más lehetöség is van ahova mehetsz, pl táborba stb...

2011. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,menj.
2011. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valamit pötyögsz angolul, 3-4-5 hónap alatt folyékonyan megtanulsz beszélni kint.
2011. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenképp! bármilyen kevés beszéd is csak használ. meg tapasztalsz, világot látsz!
2011. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amit a suliba tanulsz csak alap ahoz h tudj jol beszelni kell legyel angliaba is kis idot!!!
2011. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kinn nagyon hamar belelehet jönni, én jól tudtam itthon angolul, de inkább írásban, beszélni nehezen, kinn 1,5 hét után folyékonyan ment és sokkal jobban is értettem, még a hinglisht is.
2011. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen én is voltam aupair csak a németeknél,és 1 év után folyékonyan beszélek németül,angolba is elmentem volna csak "sajnos" már van melom kint.

Veszteni valód nincs...

2011. jún. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,mindenképp el kell mennem,van is valamennyi alapom. Igaz, nem vesztek vele.

2011. jún. 9. 23:18
 10/10 anonim válasza:
Zéró a nyelvtudásom de megyek veled! :)
2011. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!