Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazott már valaki Portugáliáb...

Utazott már valaki Portugáliába busszal?

Figyelt kérdés
Úgy nézz, ki hogy Portugáliába fogok menni.. bizonyos okokból nem tudom, hogy mennyire lenne olcsóbb busszal menni és nem repülőgéppel? Létszíves az írjon aki tud ilyenről!! Köszönöm.
2013. júl. 15. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán vonattal olcsóbb.
2013. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Úristen, ne őrülj már meg! Barcelonába 24 óra buszozás, onnan Portugália még min. 12, de csak ha Portoba mész, Lisszabon és környéke inkább 16.


Ilyen távokon annyira kényelmetlen és egyáltalán nem költségkímélő a busz, hogy nem is indítanak.


Ha spórolni akarsz, akkor Wizz Madridig és onnan vonat, busz, vagy ha találsz fasza járatot, akkor repülő. De ez utóbbit Milánóval, Barcelonával, Párizzsal is el lehet játszani.

2013. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Én akkor sem mennék busszal ilyen távolságra ha nekem fizetnének.
2013. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lencsefőzelék ***** válasza:
71%

* Úgy néz ki

* Legyen szíves, az írjon, aki tud ilyenről! (A légy szíves - és nem "létszíves" - egyes szám, második személyű alak!)

2013. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
LENCSEFŐZELÉK ez volt a LEGFONTOSABBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB!!!!!! ÉLKJNHJKLÉVBNM,LÉKJH ebbe találtál hibát? FUCK YOU
2013. júl. 16. 09:57
 6/6 anonim válasza:
mi az osztállyal angliába mentünk busszal. nagyon durva volt :s
2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!