Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazott már vki ilyen bőröndde...

Utazott már vki ilyen bőrönddel? Ez kis vagy nagy méretű kézipoggyásznak felel meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A méretei kb 30x43x22 cm, de ebbe beleszámoltam a fülét meg a lábát, amik kiállnak, szóval nem egészen szabvány méretű bőrönd, viszont szerintem elég pici.


2013. febr. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

miután a "normál" bőröndöknél is bele kell számolni a kereket, bütyköt, így ebbe is

ebből adódóan meglehetősen gazdaságtalan ebbe pakolni, de nyilván ha a gyerek/ek vinnének valamit és nincs szükségetek nagyobb bőröndökre, mert elfértek vagy elférnek a cuccaik ezekben, akkor hagyd, hogy ezt használják

2013. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebbe csak a gyerek cuccai kerülnének, ami kell neki az úton. De akkor most ez kicsinek vagy nagynak minősül? Ahogy nézem a 43cm-rel lenne csak gond, az az 1 centi.
2013. febr. 25. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha belefér a méretező keretbe akkor oké, ha nem, akkor nem. Nagyon határon van, így nehéz erre válaszolni. Ha közel laksz a reptérhez akkor vidd ki és próbáld bele, az a biztos. Ha enyhén összenyomható akkor valószínű nem lesz gond, de ha merev és belerakatják akkor elvérezhet. Nem mindig ellenőrzik, de ha igen, akkor ugye szívás.

Én utaztam már úgy is, hogy nem is nézték mit viszel kézi poggyászként, meg úgy is, hogy próbáltak minél több embert elkapni és fizettetni a túlméret miatt.

2013. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, beleteszem abba a keretbe, ez eszembe sem jutott. :-)

Jövő héten úgyis utazunk, de akkor nem lesz ez a kispoggyász-nagypoggyász dolog, mert az nem fapados, akkor megnézem, hogy a következő fapados utazásnál tudjam. Köszi.

2013. febr. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!