Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnék elutazni vmi teljese...

Szeretnék elutazni vmi teljesen más környezetbe, trópusi őserdő, ilyesmi, szerintetek hova lenne a legegyszerűbb/legolcsóbb elrepülni?

Figyelt kérdés
Sziget vagy szárazföld, az mindegy, Csendes-, Atlanti- vagy Indiai-óceán, az is. Csak meg tudjam magamnak engedni az utat, kiférjen a spórolt pénzemből...ami azért nem túl sok, de nem is sokcsillagos szállodai elhelyezésre gondoltam feltétlenül....inkább a repjegyekre lennék kíváncsi, hogy hova nézegessem, ahova szoktak lenni olcsóbbak? Kuba?? Maldív-szigetek?

2013. jan. 16. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden "kezdő" trópusi utazónak Thaiföldet ajánlom. Én is ott voltam először. A legolcsóbb repjegy is oda van, kb 180 000 forint (volt tavaly) idén nem néztem. Kuba kb 210 000 , Maldív még több és ott még tovább is kell utazni Malé-ból a fővárosból
2013. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem


Kezdő trópusi utazó :D

2013. jan. 16. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy kezdő, mert bele fogsz szeretni :-)
2013. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-gyel, Thaiföld elég nyilvánvaló cél és gyönyörű. Malajzia és Szingapúr is az "útban" van, utóbbiba is érdemes elugrani pár napra. Csak minimum 3 hétre menj, annál rövidebbre nem érdemes! Repjegyek meg akcióban néha 150 környékén is akadnak ám.
2013. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javasolható még egy-egy európai ország trópusi területei is (Franciaország, Hollandia), nem kell vízum, nem kell útlevél, mégiscsak "félig" Európában vagy. Belföldi járattal repülhetsz oda (pl Martinique- Air France)
2013. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mexico- Cancun maga a paradicsom és a luxus egy helyen. 200 a jegy és ha nem itt foglalsz szállást, hanem egyszerűen be mész egy hotelba, vagy bármibe, harmadával megúszod a kintlétet. Maja kultura, piramisok, búvárkodás, túrák... meseszép!
2013. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!