Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik idén akarnak kimenni...

Akik idén akarnak kimenni Angliába dolgozni: milyen munkára mentek? Közvetítőn keresztül akartok menni vagy magatoktól? Ismerősötök van kint vagy teljesen idegen környezetbe mentek?

Figyelt kérdés
Féltek a tervezett szigorításoktól, amikkel nehezebbé akarják tenni az angliai munkavállalást a bevándorlóknak?
2013. jan. 5. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én májusba megyek ki Angliába egy vidéki városba. A gyerekkori barátnőm lassan 6 éve kint él, és szólt, hogy ha érdekel van munka. Ahol dolgozik most van felvétel, és elintézi hogy felvegyenek. Már szólt, és mehetek. Szerencsére mert az angol tudásom a béka segge alatt.. Bár hallottam hogy szigorítani fognak a munkavállalásnál, de mivel fix munkára megyek, lenne ideiglenesen szállásom is így nem félek.. Valahol el kell kezdeni, és jó lesz újra látni a barátnőmet..Már várom nagyon..

38/N

2013. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előzőnek: ez milyen munka?
2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy elektronikai cég. Oda kell meós. Aki ellenőrzi a munka minőségét és működését. A barátnőm forrasztóként dolgozik ott. Nem félek a munkától mert betanítanak. Bár itthon dolgoztam forrasztóként (együtt dolgoztunk a barátnőmmel)

Napi 8 óra, és jól fizetnek.. Igaz még január van, de hamarosan beadom a felmondásomat itthon, hogy ne legyek gondban a felmondási idővel..

2013. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 3 hét múlva megyek, már van munkaszerződésem. Mindent itthonról szerveztem le. Interjú Skype-on, stb. (Rendszermérnök vagyok)


"Féltek a tervezett szigorításoktól, amikkel nehezebbé akarják tenni az angliai munkavállalást a bevándorlóknak?"


Nem félek, mert ha olvastad a helyi cikkeket, akkor láthatod, hogy az EU-n kívüli bevándorlást akarják szigorítani még jobban. Az EU-s bevándorlást addig nem tudják befolyásolni, amíg EU tagok a britek.

2013. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de pont ezért akarnak kilépni az EU-ból...és egyre többen ezt akarják...ami részükről érthető mivel rengeteg a bevándorló.
2013. jan. 6. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

"Igen, de pont ezért akarnak kilépni az EU-ból...és egyre többen ezt akarják"


Igen, sokan akarják, de akik hatalom közelébe juthatnának reálisan, egyikük sem fogja meglépni ezt!

2013. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!