Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Malév gépeken van "bulkhead...

Malév gépeken van "bulkhead seat" ülés?

Figyelt kérdés
Ami az első osztályt leválasztó fal mögött van a turista osztályon,ahol csecsemővel kényelmesen lehet utazni.
2011. jún. 10. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az általad említett válaszfal általában az interkontinentális járatokat teljesítő úgynevezett szélestörzsű repülőgépeken van. A rövid távú keskenytörzsű repülőkön a business osztályt és a turista osztályt általában csak egy függöny választja el. Természetesen minden légitársaságnak lehetősége van a repülőgépeit a saját igényei szerint kialakíttatni, tehát előfordulhat eltérés az előbb leírtaktól, de én még nem utaztam olyan keskenytörzsű rövidtávú járaton, amelyiken lett volna ilyen válaszfal. Amire Te gondolsz az valószínűleg az említett falon levő rögzítési pont, ahova a csecsemőt tartó kosarat lehet rögzíteni, ilyen a legtöbb szélestörzsű gépen van. A Malév jelenleg csak keskenytörzsű gépeket üzemeltet, nem emlékszem, hogy láttam volna ilyet azokon.
2011. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,azóta már sikerült elérnem a Malévot is,nincs nekik!
2011. jún. 19. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!