Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Malév gépeken van "bulkhead...

Malév gépeken van "bulkhead seat" ülés?

Figyelt kérdés
Ami az első osztályt leválasztó fal mögött van a turista osztályon,ahol csecsemővel kényelmesen lehet utazni.
2011. jún. 10. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs,hordozót fel tudod vinni, igaz le- és felszállásnál nem lehet benne a baba elvileg. Bár nekünk csak felszállásnál vették el. Ha babával utazol azért arra figyelnek, hogy csak Ti legyetek a sorban. Mi 5 hónapos korban repültünk először.
2011. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap fogok beszélni az utazási irodával,akkor kiderül,nagyon remélem hogy van,ragaszkodtam a Malév.hez,kiábrándító lenne hogyha tényleg nincs.8,5 hónapos,de mindenképp könnyebbség lenne,hogyha nem a többi utasra lógna át keze lába,vagy ha nyűgösködik,most kezdi a mászást,nagyon nehezen marad meg 1 helyben..hát nem tudom mi lesz..
2011. jún. 10. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Mi 5 és 7 hónapos korban repültünk, mikor másodszor mentünk kézben volt egész úton, igaz az csak másfél óra volt. De nem volt semmi gond, szerintem annyi érdekes dolog van ott egy gyerek számára, hogy simán elvan. Milyen hosszú útra mentek?
2011. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3órás út,nem olyan vészes kategória.már letöltöttem neki meséket netbookra,végszükség esetére,az mindig beválik,remélem majd most is.:)
2011. jún. 13. 06:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!