Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzair mennyire szigorú?

Wizzair mennyire szigorú?

Figyelt kérdés
Budapestről utazom Pisaba. Mennyire veszik szigorúan a kézipoggyász méretét Ferihegyen? Ha 2-3 cm eltérés van?
2011. máj. 26. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Wizzair nekem még sosem mérte.
2011. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mérték, bele kellett tenni egy tartóba, ha belefért mehetett, na nem, nem.
2011. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Ferihegyen és Wizzair társasággal?


Köszönöm!

2011. máj. 26. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem wizzairnél volt hogy bele kellett tenni eyg ilyen tartóba. És természetesen nem fért bele :S Azt hittem nem foglalkoznak vele annyira.
2011. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ, hogy milyen check-inest fogsz ki, sajnos kiszámíthatatlan. Én is check-ines vagyok, és sosem mérettem le, bár ott az a kis kosár, amibe bele kell tenni, de én ránézésre látom, hogy mi az, ami még "belefér" és később sem köthetnek bele. Nyilván egy nagy utazótáskát nem engedek fel, de van, akinek csak a hátizsák magassága nagyobb 2 centivel, miért csesszek ki vele?


Viszont van olyan kollégám, aki szeret szőrözni. Plusz légitársaságtól is függhet, van, akiknek nagyon megmondja a vezetőség, hogy szigorúak legyenek (pl. Ryanair, bár ott is ki lehet fogni rendesebb check-inest.).

2011. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A bőröndöm 34 cm széles, 54 cm magas (kerékkel 58cm) és 25 cm mély.

A 55*40*20 a limit elvileg. Tehát elvileg csak a mélységével van gond, az 4-5 cm-el nagyobb...

Kis kerekes bőrönd. Láttam már tavaly Pisaból másoknál, de Ferihegyen nem tudom mennyire veszik ezt szigorúan....

2011. máj. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!