Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szlovákiába lehet magyar...

Szlovákiába lehet magyar (unicredites) bankkártyával fizetni? Vagy előtte kell váltsak eurót?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem az számít melyik bank, hanem hogy ki a kibocsátó (pl Visa, MasterCard), illetve hogy elektronikus fizetésre használható-e. Ha itthon használható, akkor ott is. Az EUR-HUF átváltást a bank napo árfolyamon fogja megtenni.
2011. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
maestro és itthon tudok vele fizetni. vagy esetleg atm automata vagy bank?
2011. márc. 16. 13:44
 3/11 anonim válasza:
Használhatóak általában külföldön is, de érdeklődj a kondíciók után!
2011. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Általában nem éri meg használni. Az árfolyam számodra kedvezőtlenebb, és sok bank a vásárlásért is kemény forintokat von le. Én a helyedben maradnék a kp-nél.
2011. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet használni külföldön a maestro bankkártyát

én sztem megéri, nem vonnak le annyit, hogy ne érje meg


én olaszban szoktam maestro kártyával fizetni és nem láttam, hogy többet fizettem volna sőőt

2011. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A múlt héten vásároltam több helyen is így Párkányban. Középárfolyamot számolnak, de automatából odaát ne vegyél ki pénzt, nagyon ráfizetsz!
2011. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

atm-ből még itthon is drága, főleg ha nem a saját bankodéból veszel fel. fateromnak is unicredites kártyája van, nem szeret kártyával fizetni és havi sokezret hagy ott mindenfélt külföldi bankok atm-jeiben.

ha sűrűn akarod használni, akkor a legjobb, ha csináltatsz egy euro számlát is a forint számlád mellé és akkor ha ott fizetsz, akkor az euro egyenlegedből vonódik le és csak akkor vált, ha az lemerült.

2011. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Silas válasza:
Páromnak vállalkozói számlája van. Kb.1hónapja kötöttük a szerződést az Unicredittel. A kártyával kapcsolatban azt az információt kaptuk, hogy vele az Unicredit automatákból költségmentesen lehet kp-t felvenni egész Európában!
2011. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
" Kék kártyánk " van. Utána érdeklődöm hogy is van ez. Jó lenne ha tudna vásárolni ott kártyával. és nem kellene Ft ért venni eurót. Illetve kell venni, de azt vásárolhatná le..
2011. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


UniCredit betéti kártyával (számla mögött álló kártya) ingyenesek a készpénz felvételek mind Magyarországon, mind Európában, ahol van UniCredit Bank. A honlapon az összes ország, város, sőt ATM is megtalálható. Fontos viszont, hogy megfelelő legyen a beállítása a kártyának, ezért mindenképpen javaslom, hogy nézze meg a szerződést vagy hívja fel a Telebankot illetve ha ideje engedi érdeklődjön egy bankfiókban.


Privát e-mailben tudok bővebb tájékoztatást is adni.


UniCredit fióki tanácsadó

2011. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!