Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Valaki járt már mind a két...

Valaki járt már mind a két helyen? Árak tekintetében van különbség Portugália és Indonézia (nekem ez nem egyedül Bali szigetéből áll) között, egyik (olcsóságának) javára? Úgy tudom ez két elég olcsó úticél, kérdés van-e különbség?

Figyelt kérdés

Szállások árait, éttermek, cukrászdák, kávézók, múzeumok árait nézve. Nem kell semmi négy meg ötcsillag! :) Családunknak elég kettő, maximum három, esetleg apartman.


Szigorúan partok mellett, vagy azokhoz nagyon közel (éttermek, múzeumok, és a többi már lehetnek messze).



2020. aug. 31. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Téli napsütötte órák számát tekintve melyik áll előkelőbb helyen?
2020. aug. 31. 19:11
 2/8 A kérdező kommentje:
Rögtön meg is szeretném ragadni az alkalmat, hogy megköszönjem a kedves, segítőkész, érdemi válaszadók fáradozását! :)
2020. aug. 31. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Először is nézz mind a két helyre repülőjegyet.Rögtön maradni fog Portugália ugyanis Indonéziába "picit" Drágábbak a jegyek.
2020. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az oda utazás látható a kiírasban, hanem az ott tartózkodás árai. ;)
2020. aug. 31. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Indonezia biztosan sokkal olcsobb.

Portugalia, ha nem Madeirara gondolsz, viszont azert europai eghajlat telen.

2020. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Indonézia jóval olcsóbb.

Ugyan Portugáliában nem jártam, de sejtem hogy az árak nagyjából a spanyol árakkal egyeznek, max kicsit olcsóbb.

Ahhoz képest pedig Indonézia jóval kedvezőbb.

Árakat nagyjából ezen túl felesleges írni, mert hatalmas különbségek lehetnek attól függően, hogy mik az igényeid.

Ehetsz nagyon jó nasi gorenget 15ezer rúpiáért (300Ft), de akár 50ért is. Nyilván az sem összeg, de van különbség.

Szállás ugyan úgy teljes mértékben attól függ hogy hol és milyen minőség. Raja Ampat pl elég drága 😀

2020. szept. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szorakozz mar, eg es fold a kulonbseg.. mindket helyen eltem (Jakarta/Bali vs Porto) Portugalia szuperdraga Indoneziahoz kepest minden tekintetben.
2020. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Madeira szigetén jártam Portugáliában, és nagyon drága minden.

Sokkal drágább mint Bali, még a luxushoteleket is beleértve.


Kaja, éttermek ezerszer drágább, mint Indonézia

A repjegy viszont jóval drágább Indonéziába, mint Portugáliába.


De az is igaz, hogy Indonéziába csak hosszabb időre érdemes menni (minimum 10 nap), Portugáliába meg simán elég 4 5 nap(Madeirára)

2020. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!