Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Portugáliának melyek a legfelk...

Portugáliának melyek a legfelkapotabb helyei?

Figyelt kérdés
Ami tengerparti ( vagy oceánközeli, nem tudom hogy melyik van ott ) tehát nem olyan ott van az ország közepén, meg esetleg ahová megy repülő..
2010. júl. 29. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam Lisszabonban, a tengerparthoz közeli hotelban, hát véleményem szerint elég csúnya város. Egy jónevü hotelban voltam(Hotel Roma), de a kilátás a városra(nem szép a város)...szal nem tudom...

Mindenképp Portugáliába utazol?

2010. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lisszabon egy gyonyoru varos, csak szet kellett volna nezned (egy evig eltem ott)... Ekkora nagy faszsagot!!! Ha budapesten gazdagreten vagy bekasmegyeeren szalnal meg akkor Budapest neked se tetszene...
2010. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most neztem meg: A Hotel ROma meg nincs is a tengerpart kozeleben... A Campo pequeno legalabb 30 perc gyalog a varos partjatol!!! Voltal a boa vista de santa catarinanal? Alfama? Estrela? Lapa? Bairro Alto? Egyszeruen gyonyoru az a varos!!! (egy ket kiveteltol eltekintve, pl a Campo Pequeno ahol te laktal, kb a Nagyvarad ter megfeleloje)...
2010. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lisszabon környéke és Algarve.
2010. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!