Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vonattal szeretnék Lengyelorsz...

Vonattal szeretnék Lengyelországba utazni. Kényelmes, tiszta, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, aki már utazott így Lengyelországba, esetleg Csehországba, mert gondolom az hasonló élmény.

2019. máj. 21. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én terveztem Csehországba vonattal utazni a szakmai gyakorlatomra pár éve, de nagyságrendekkel drágább volt mint a busz. persze ha te a vonatozás élménye miatt mennél, akkor ez nem számít :)
2019. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kényelmes, tiszta, jó ötlet.
2019. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Röviden: igen.
2019. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lengyelországba éjszakaival mentem, hálókocsiban, jó volt, kényelmes, jót aludtam. Hazafelé Csehországból nappal jöttem, az is jó volt, kényelmes volt a vonat, fülkés, de viszonylag modern kocsikkal.
2019. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Augusztusban jöttem haza Varsóból vonattal, soha többet. Szörnyen zsúfolt volt, emiatt rettentő kényelmetlen is. Ha legközelebb nem akarok repülni (pl. nagy csomag miatt), maradok a Flixbusnál.
2019. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!