Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagy utazás előtt mit adhatnék...

Nagy utazás előtt mit adhatnék még ajándékba?

Figyelt kérdés

Párom külföldön fog munkát vállalni.

Gondoltam csinálok neki egy kisebb “túlélő csomagot” amibe kedves apróságokat szeretnék tenni.

Elsőnek egy közös fotónkat szeretnék belerakni, valamint vettem neki egy régből készült iránytűt, mondván mindíg vissza találjon hozzám. Mit rakhatnék még bele ebbe a kis csomagba? Nem az értéke lényeg, hanem kedves kis apróságokat szeretnék neki belepakolni, de sajnos nincs sok ötletem.



2018. szept. 4. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Magadat csomagold be a pakkba, es vissza se nezz. Menj vele, kezdjetek egyutt a kulfoldi letet. Tavkapcsolat sosem tul jo megoldas, foleg nem hosszutavon.

Menj vele!!!

2018. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ez jelenleg opció lenne, indulnék én is vele, de ezt most még nem tehetem meg.
2018. szept. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!