Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz air beszallokartya...

Wizz air beszallokartya ugyanaz-e, mint az e-mail, amit kaptam toluk a foglalas utan?

Figyelt kérdés
Kinyomtattam az e-mailbol a foglalasikodos dolgot. Kaptam egy e-mailt, hogy nyomtassam ki a beszallokartyamat a wizz air honlapjan bejelentkezve talalhatom meg. Nem talalom sehol, és a kérdesem az, h ezt muszaj, v amit az e-mailbol nyomtattam, az ugyanaz-e?
2010. ápr. 21. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi két hete mentünk wizz airrel és csak az e-mailt nyomtattuk ki és elég volt. A beszállókártyát elvileg a csekkolásnál kapod meg.
2010. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a foglalásnál azt jelölted be, hogy internetes utasfelvétellel mész, akkor az indulás előtt 7 nappal már be lehet checkolni online. Ez azt jelenti, hogy pár adatodat meg kell adni miután bejelentkeztél, majd a kapott papírt (vonalkodókkal), ki kell nyomtatni. Ez a beszálló kártya. (Ha bejelentkezel, akkor jobb oldalt megjelenik, hogy internetes utasfelvétel, itt kell ezt megtenni)

Ha fizettél külön a reptéri checkolásért, akkor elég csak a kódszámos visszaigazoló e-mailt kinyomtatni és magaddal vinni.

2010. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat. Mivel nem fizettem kulon, ebbol !
2010. ápr. 21. 19:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a valaszokat. Mivel nem fizettem kulon, gondolom ebbol kovetkezik, hogy ki kell toltenem a beszallokartya adatait.
2010. ápr. 21. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
17.51-es vagyok, bocsánat helyesbítenék, baloldalt van a menüpont, jól "benéztem" :) Lényeg a lényeg április 1-jétől kell külön fizetni a reptéri checkolásért, olyan 1500 Ft körül, nem emlékszem pontosan. Ha bejelentkezel, akkor a foglalásaidat nézd meg, menj rá hogy módosít. Itt lesz hogy milyen stádiumban tart a repjegyed, tehát pl fizetve - visszaigazolva, tartásban vagy nem tudom. Az utas neve alatt közvetlenül megtudod nézni, hogy internetes checkolást "választottál-e", illetve hány poggyászra fizettél. A többi ahogy elmondtam... internetes utasfelvétel menüpont, és követni kell a leírtakat.
2010. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, mmegvolt az ut. Leirom, h h van, ha valaki olvassa a kérdest, akkor legyen meg a tapasztalatom. Hát ki kell tolteni ott az utasok adatait, és végig kell menni egy ilyen instalalas szeru izén, mig eljuts oda, hogy beszallokartya kinyomtatása. Nagyon fontos, mert fizetsz 10 Eurot, ha nem csinalod ezt meg. Kell vigyazni, hogy helyesek legyenek az adatok, mert a kitoltés mentése utan nem lehet modositani, és akar meg is tagadhatják a fuvarozást. Az e-mail-t nem kell vinni, hisz ez a lényeg csak.

Üdv! Éljen sokáig a wizzair, mert olcso :D

2010. ápr. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!