Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Adnatok tippeket otleteket?

Adnatok tippeket otleteket?

Figyelt kérdés

Kint elunk az allamokban. Ferjemnek nagyon jo munkahely. Hala Istennek sikerult hazat vegyunk itthon is. Jovore ugy tervezzuk, hogy hazakoltozzunk vegleg. Valaki mar volt hasonlo helyzetben?

Aki csak rosszat kommentalna legyszi kimeljen, mert nem arra vagyok kivancsi, hogy miert es hulyek vagyunk stb,mas szivesen megy ki. Koszonom


2016. máj. 24. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés pontosan? Milyen ötleteket írjunk?
2016. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sem ertem, milyen tippeket varsz. De felesleges is, cirka egy evvel a hazakoltozes utan, mar tisztan meg erted hogy miert kommentalna ide barki is "rosszat" errol az otletrol, es alig varod mar hogy orszaghataron kivul legyetek ujra. A tavolbol konnyu idealizalni a masik "tavolt", ott elni mar nem lesz az.
2016. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En voltam ilyen helyzetben, hazaköltöztünk. Az életszínvonalunk a hazaköltözés utan sem valtozott, mert a munkánk olyan hogy bárhol végezhető. Hazaköltözés utan nemsok idővel viszont hiányozni kezdett az otthagyott ország, így meghagytuk azt a lehetőséget, hogy bármikor kiruccanhatunk ha kedvünk tartja.

Ha tanácsot szeretnél, en csak így, csak ilyen körülmények közt költöznek haza a helyedben, bár nem hiszem hogy USA es Mo közt olyan könnyű ingázni, de nem lehetetlen. Mi azért közelebb éltünk.

2016. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!