Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy annyira...

Hogy lehet, hogy annyira vágyakozom egy olyan helyre, ahol sosem voltam, mintha honvágyat éreznék?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalt még ilyent?

2016. márc. 10. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg valamelyik előző életedben éltél ott.

Én itthonra sosem érzek honvágyat, de van néhány más hely a földön ahova igen. Vágytam rá hogy eljussak oda, de nem tudtam, hogy miért pont oda. Aztán amikor ott voltam, minden ismerősnek tűnt, pedig sosem jártam ott előtte.

2016. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitudja, lehet benne valami, bár ezekben nem nagyon hiszek. Álmodtam is a helyről, teljesen más korban másvalaki voltam.
2016. márc. 11. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előző is írja, valószínűleg előző életedben éltél ott és ez miatt vágyakozol oda.

Ugyanúgy érzek én is mint te az Egyesült Államok iránt,

és ez a vágyakozás,honvágyhoz hasonló érzés már kiskorom óta tart.

Amikor elképzelem hogy ott élek az az egyedüli hely ahol nem érezem magam idegennek, bármilyen más országot vagy akár magyar várost képzelek el akkor fura érzés tölt el,hogy ott nem élnék...

Szobám is úgy néz ki,hogy tele van mindenféle USA-s dologgal, zászló,rendszámtáblák,Mustang modell, stb...

A hangszóróból country zene szól, amit mikor meghallok mindig összeszorul a szívem.

Értségi után pár évvel szeretnék kimenni, sajnos legálisan nagyon nehéz ott dolgozni és élni,de mindképp megfogom próbálni, és lehet összejön egy házasság onnan meg már megvan a zöldkártya. Ha meg nem akkor éljük az "illegálisok" életét :)

2016. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes módon nálam is Amerikáról lenne szó, de inkább a kanadai/alaszkai rész.
2016. márc. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!