Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a honvágyat?

Hogyan győzzem le a honvágyat?

Figyelt kérdés

Még két hónapot kell külföldön töltenem, de legszívesebben hazamennék. Igazából tisztára úgy érzem, hogy ez nem normális, jól kéne éreznem magam. Igyekszem kihasználni az időt, tehát nem kesergek ezen, mégis volt már olyan, hogy az utcán majdnem elsírtam magam, hogy minden annyira más és milyen jó lenne most otthon. Soha nem hittem, hogy egyszer így fog hiányozni Magyarország. Bármiféle tipp ilyesféle elmebajra?

És hogyan éljem túl a gondolatot, hogy utána majd megint utaznom kell??? Áááá...


2011. ápr. 3. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyomtass ki egy Orbán Viktor-fényképet és vidd magaddal mindenhová. Amikor jön a honvágy, vedd elő és nézz rá! Egyből el fog múlni, azt garantálom!
2011. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Keeper válasza:
52%

Első: ezt Rákosival ismerem, de ez is tetszik ^^

Kérdező: Gondolj bele, hogy otthon milyen kosz, szenvedés és harc megy a túlélésért. Sokat segített nekem is.

2011. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly, és nem, és nem azért jöttem el othonról, mert nem szeretek ott lakni. Máshol is van olyan kosz, mint otthon és az emberek ugyanazokkal a problémákkal küzdenek külföldön is, meg különben is, ez engem egyáltalán nem nyugtat meg...
2011. ápr. 4. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkó meg gyere haza, ha nem tetszik külföldön. Sokan biztosan cserélnének veled.
2011. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok kulfoldon elo embernek van honvagya,nekem is.10 eve elek kulfoldon. Melyik orszagban vagy?
2011. ápr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsanda válasza:
én már 5hónapja nem voltam otthon Magyarországon.egyedül vagyok.de mégsincs honvágyam.föleg mikor megkapom a fizetést,az milyen jó..gondolj mindig erre
2011. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!