Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Kanadába kijútni?

Hogyan lehet Kanadába kijútni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy milyen pappirok szükségesek az utazáshoz? Tudom hogy az útlevéllel 6 hónapig ott tartozkodhatok, de érdekelne ha kell-e még valami papir amellett? Illetve hogyan lehet ott maradni?


Én (21) és a férjem (23) kiköltöznénk, a férjemnek rokonai vannak ott, viszont szeretném tudni mennyi esélyünk van hogy kint is maradhassunk.


Ha valakinek van tapasztalata ezen a téren vagy bármilyen tanácsot tud adni akkor azt elfogadom :) Előre is köszönöm



2015. júl. 29. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

'szeretném tudni mennyi esélyünk van hogy kint is maradhassunk.'


Semennyi. 21-23 evesen garantaltan nem valami hianyszakma tapasztalt muveloi vagytok, csoro bevandorlobol meg van mar ott eleg.

2015. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fél ország a fél karját adná, ha kivándorolhatna Kanadába.
2015. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kanada, USA... mindenki álma...

Szerinted lenne itt még valaki, ha ez olyan egyszerűen menne?

A magyar helyesírásodból arra következtetek, hogy sem az angol, sem a francia sem mehet jobban, emellett nyilván nem vagytok nemzetközi hírű orvosok vagy kutatók, szóval az esélyetek nulla.

2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem épp válasz a kérdésemre, de köszönöm :)


P.S. Angolul jobban tudok mint magyarul,jobban érdekelt mindig és jobban szeretem az angol nyelvet,de Franciát ténleg nem tudom :). Illetve szakmai tapasztalatom nekem valóban nincs, a férjemnek viszont 2 év tapasztalata van állatorvosi tehnikusként :)

2015. júl. 29. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kétlem, hogy egy idegen nyelv jobban mehetne, mint az anyanyelved... Csak áltatod magadat, meg szédíteni akarsz minket, de nincs ember, aki ezt beveszi. :)
2015. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenki hisz amit akar, de ne itélkezz anélkül hogy ismerj :)
2015. júl. 29. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok, then. If you can REALLY speak - and write - English better than Hungarian, you should do it here, too.


If it's true, we would probably understand it more than your Hungarian...

2015. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Yeah, probably, but this is a Hungarian page, and it's still not your problem what language I speak/write/love. And this isn't an answer to my question. So if you can answer then please if you don't then save the space. Thank you.
2015. júl. 29. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
It IS my problem (and others' as well) if we can't understand the language you use, because you can't write a word without making painful mistakes...
2015. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!