Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország illik a jellemzé...

Melyik ország illik a jellemzésemre? :D

Figyelt kérdés
Lehetőleg angolul és/vagy franciául beszélnek, nem túl magasak az árak, nem túl nagy az adó, nincs se túl meleg se túl hideg, az emberek barátságosak, van tengerpart de azért modern helyek is. Én Dél-franciaországra gondoltam, de nem tudom milyenek ott az árak. Illetve Luxemburgon és Belgiumon is gondolkodom. Ezekről mit tudtok? Anglia is tetszene, csak nagyon drága, és sokat esik az eső.
2010. febr. 1. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha élni akarsz, akkor ne azt nézd, hogy magasak e az árak, hanem azt, hogy 1) milyen a megélhetés... valószínüleg a fizetések is magasabbak olyan helyen, ahol Mo-ról nézve magasak az árak 2) mekkora esélyed van munkát kapni.

Mi Angilában élünk most, azon belül Londoban. Tökéletes hely elindulni... most már viszont mennénk tovább és több mint valószínű, hogy Svájcba fogunk költözni. Ez ugyan még drágább, de magasabb az életszínvonal is, földrajzilag a legszuperebb helyen van, valamint a beszélt, használható nyelvekben is verhetetlen.

2010. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Kínára illik leginkább ez a leírás:)
2010. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az óceániai országokra ezek jellemzőek, kivéve a modern helyek (de ez teszi még kívánatosabbá).

De vannak mondernem országok is ott, pl.: Palau.

2010. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, bocsi modernebb.

Amugy Vanuatun kicsi az adó, könnyen találsz munkát, ha egy kicsit is szakképzett vagy, kellemes trópusi éghajlat van, az egy szigetország, tehát van tengerpartja, pont franciául és angolul beszélnek, nincs hideg és nem túl magasak az árak.

Vagy ha modernebbet akarsz ott van ugyanilyen tulajdonságokkal+modern is Új-Kaledónia (Francia felségterület, tehát nem esik messze a civilizációtól)

2010. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
És persze ezek azok az országok, amiket 20-25 éven belül elmos a tenger.
2010. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
pontosan
2010. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!