Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országokban jártatok...

Milyen országokban jártatok már? Hová utaznátok el legközelebb?

Figyelt kérdés
Én eddig Szlovákiában,Ukrajnában,Romániában,Szerbiában,Ausztriában,Törökországban,Lengyelországban,Angliában,Svédországban,Dániában és Csehországban jártam.Legközelebb Németországba,azon belül is Berlinbe szeretnék eljutni.

2014. aug. 5. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én voltam: Románia,Szerbia,Ukrajna, Szlovákia, Szlovénia, Ausztria,Horvátország, Szaúd-Arábia, Törökország,Görögország,Montenegró,Csehország, Lengyelország,Olaszország,Németország,Franciaország,Svájc,Portugália,Jamaica,Kuba,Spanyolország,Anglia+Skócia,Bulgária,Moldova,Tunézia,Kína,Japán,Mexikó,New York,Thaiföld,Ausztrália,Egyiptom,Kanada,New Jersy,Los Angeles,Hollandia,Írország,Belgium,Algéria,Argentína,Brazilia,Nigéria,Afrika,Kenya,Norvégia,Izland,Peru

Ahova elszeretnék menni: Minden hova ahol még nem voltam.

Mivel felnőtt koromra beakarom járni az egész világot mivel 25 éves vagyok és vagy 40... helyen jártam már.Nagyon tetszett minden ország.De kínába nem mennék vissza,Románia,Ukrajna és Szerbia nem volt nagy durranás.Ausztrália nagyon szép 26 órát utaztam repülőn 3 átszállással. 4 hétig voltam Ausztráliában de nagyon jó volt ott bejártam azon a kontinensen az egészet főleg a tenger ottt nagyon szép.

2014. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia! Eddig Ausztriában jártam egy napot 2013.12.07.-én. Nagyon jó volt. :) Ezen kívül nagyon-nagyon szeretnék eljutni San Marino-ba! :)

14/F

2015. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anglia, Afganisztán, Írország, Franciaország, a Benelux, Németország
2022. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Anglia, Afganisztán, Írország,a Benelux, Franciaország, Írország.

(meg ahol átutaztam)

2022. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!