Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országokban jártatok...

Milyen országokban jártatok már? Hová utaznátok el legközelebb?

Figyelt kérdés
Én eddig Szlovákiában,Ukrajnában,Romániában,Szerbiában,Ausztriában,Törökországban,Lengyelországban,Angliában,Svédországban,Dániában és Csehországban jártam.Legközelebb Németországba,azon belül is Berlinbe szeretnék eljutni.

2014. aug. 5. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az utazás a szenvedélyem. Voltam pár ázsiai országban. Azok közül az országok közül amit írtál nagyon szeretnék elmenni Törökországba. Európában Romániába, Csehországban, Szlovéniában, Bulgáriában, Ausztriában, Horvátországban és Angliában voltam.
2014. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbáld ki Iránt. Nem fogsz csalódni! Fantasztikus
2014. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Voltam Iránban is és nem is csalódtam, még vissza is kell mennem.
2014. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Görögország, Olaszország, Románia, Szlovákia, Ausztria, Horvátország.

Az összes európai ország + Brazília.

2014. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahol voltam: Horvátország, Ausztria, Anglia, Csehország, Olaszország, Hollandia, USA, Szingapúr

Szeretnék: Franciaország, Belgium, Spanyolország, Románia (Erdély), Németország, Törökország, Ausztrália, Új-Zéland, skandináv országok

2014. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ausztriában, Horvátországban, Görögországban, Olaszországban, Angliában, Bulgáriában, Montenegróban és Szerbiában voltam.

Bosznia-Hercegovinába, Franciaországba, Thaiföldre, Brazíliába, Kubába, Jamaicába, Ausztráliába és Kanadába mennék!

2014. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahol jártam: Anglia+Skócia, Franciaország, Spanyolország, Németország, Belgium, Hollandia, Svédország, Norvégia, Svájc, Ausztria, Olaszország, Szlovénia, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Bosznia, Horvátország, Törökország, Tunézia, Egyiptom.

Ahová szeretnék eljutni: Oroszország (Szentpétervár) és Dubai

2014. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ausztria és Szlovákia ahol voltam.Szeretnék:Anglia,Olaszország,Brazília,USA
2014. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

én eddig montenegróba és minden magyarországgal szomszédos országba voltam.

szerintem montenegróba budvába menj

jó hely!!!!!!!!!!

2014. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eddig voltam: Anglia, Olaszország, Belgiumban 4x, Franciaország, Horvátország, Ausztria.

Ahová szeretnék: Mééég Angliaa :) és persze az USA.

2014. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!