Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki meg tudna mondani hogy...

Valaki meg tudna mondani hogy 16 eves kor alatt lehet-e repulni Ryanair-el felnott kiseret nelkul?

Figyelt kérdés
Lehet repulni ryanair-el 16 eves kor alatt felnott kisero nelkul? mert en olvastam eggyik oldalon hogy nem lehet csak wizzair-el..nagyon fontos lenne tudnom..ha valaki volt mar igy tudna segiteni? nagyon megkoszonnem

2014. máj. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
"A Ryanair 16 évét be nem töltött fiatalkorú személyt kíséret nélkül nem szállít. 16 évét be nem töltött fiatalkorú személy kizárólag egy 16 évét betöltött személy kíséretében utazhat. Kísérő és külön személyzet NEM áll rendelkezésre."
2014. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudsz repjegyet venni. Próbáld ki. Minimum 1db 16év feletti jegyet venni kell. Bár ha veszel felnőttnek is de nem utazik nem fogják észre venni valószínűleg, pláne ha 15 éves vagy már és nem kis gyermek. ;-)
2014. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába emelted ki a kérdést, a szabály az szabály, nem utazhatsz.
2014. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek kellett ezt a kérdést kiemelni...
2014. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszolonak :)
2014. jún. 6. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az is elég vicces, hogy van olyan észlény, aki szerint a Ryanair honlapjáról beidézett válasz nem megfelelő...

Szívesen megnézném az arcképét az ilyeneknek, hogy mennyire süt le róla a sötétség.

2014. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!