Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki szeretném hagyni az osztály...

Ki szeretném hagyni az osztálykirándulást, milyen elfogadható indokokat tudtok mondani amit megmondhatok a tanárnak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
mondjuk eltöröd a lábad
2014. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidékre kell utaznod a szüleiddel.
2014. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

vállalod a lábam begipszelését kedves első válaszoló?:)

erre már én is gondoltam de az osztályfőnököm elég érdeklődő és valószínűleg megfogja kérdezni hogy milyen okból

2014. máj. 6. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem akarok elmenni nem elég jó? Esetleg nincs pénzem rá.
2014. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

legjobb kifogás: nincs rá keret.


amúgy miért nem akarsz elmenni? komplexusaid vannak, nem szereted az osztálytársaidat? kár lenne kihagyni, az ilyenek épp azért vannak, h összekovácsolódjatok, nagyokat bulizzatok.

2014. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Osztály pénzből fizetjük a kirándulás t, meg a tanár nem hitte volna el hogy nincs rá pénzünk.

Azért nem akartam menni mert szeretnek rajtam viccelődni az osztály társaim ami elég rosszul esik, így semmi kedvem nem volt még egy egész hétvégét együtt tölteni velük :/

2014. jún. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!