Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Luton repülőtérről Londonba...

Luton repülőtérről Londonba komolyan 60 £ bejutni két 18 éves fiatalnak?

Figyelt kérdés

Oda vissza annyi de azért ez mégis soknak tűnik nekem.Vonattal szeretnénk bejutni a St. Pancras International állomásra,és ezen az oldalon néztem az árakat: [link]


Nincs valami olcsóbb lehetőség?



2013. máj. 21. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Easybus. Mi 2 fontért utaztunk per irány per fő.
2013. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az easybus oldalán is 40 £ jött ki két fő oda visszára! ( [link] Én csinálok rosszul valamit?
2013. máj. 21. 02:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel, az easybus nem létezik hogy 40£ legyen. Egyébként Lutonra megy a National Express is (vagy Green Line) szerintem, ami szintén pár font.
2013. máj. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy oda-vissza árat néztél 2 főre. Az már könnyebben elképzelhető, így 10£/út, az elképzelhető, bár én még ezt is sokallom.
2013. máj. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 az mégse 60 már, de amúgy ha 2 fontos utakat választasz akkor elvileg összesen 8 fontból kijöhet, az a minimum szerintem. Earls courtra menő busz olcsóbb szokott lenni. Ha hozzáadod a helyi busz vagy metró költségeit még akkor is olcsóbb lehet oda érkezni.
2013. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Függ sok mindentől az ár. Például, hogy retúrt veszel-e, s ha igen, open return-t kérsz vagy fix időpontosat. Utóbbiról nem tudok nyilatkozni, mivel én ezt az általad kérdezett útvonalat open return vonatjegyekkel szoktam megtenni. Szerintem valamit rosszul néztél, mert irreálisan magas ez az ár. Amúgy szerintem, ha emlékeim nem csalnak, akkor /fő retúrban körülbelül 25 font körül van. Viszont ezzel ingyen levisznek a busszal a vasútállomásra és Londonban igénybe lehet vele venni kedvezményeket is (2for1).

Esetleg mehetsz busszal (pl. Easybus), bár az meg valamivel tovább tart, pláne, ha esetleg még dugóba is kerül...

2013. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!