Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » London Luton repülőtérről...

London Luton repülőtérről hogy jutok el London központjába?

Figyelt kérdés
Pontosabban a Russel Square-nél lesz a szállásom és szeretném valahogy olcsón megúszni a beutazást egy nagy bőrönddel. Soha nem voltam még ezen a Luton repülőtéren sem ezért félek is hogy eltévedek és nem találom meg azt aközlekedési eszközt amivel utaznék. Mivel tudok bejutni a központba? (17 éves lány)
2013. ápr. 9. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

mehetsz 888 busszal, vonat és utána földalattival

vagy simán a vonattal és földalatti



1. 888 Busz Vauxhall, Luton Airport Parkway Rail Station felé 1 megálló

utána

Luton Airport Parkway Megálló azonosítója: LTN

Bedford to Beckenham Junction Vonat Beckenham Junction felé 3 megálló

utána

King's Cross St. Pancras

Piccadilly Line

Földalatti Heathrow Airport Terminal 5 felé

(2 perc, 1 megálló)

2013. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olcsó tipp: easybust nézd meg, az akár 2 fontért bevisz Londonba, aztán helyi közlekedés.
2013. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzőt pontosítom: Lutonról 2 fontért be tudsz menni Earl's Court-ig és onnan Piccadilly Line nevű metróval kell menni, 10 megálló Russell Square megállóig.


Busz szerencsés esetben 2 font, metró szintén 2 font körül van úgy tudom, szóval nagyjából 4 fontból oda tudsz jutni Lutonról a szállásodra. Ennél olcsóbban max. úgy lehet, ha Earl's Courttől gyalog mész, de az szerintem sok, pláne hogy csomagod is van.

2013. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!