Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol nyaraltatok az idén?

Hol nyaraltatok az idén?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 14:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Én horvátországban nyaraltam méghozzá a vir -szigeten nagyon jo kis hely ajánlani tudom.És te?
2009. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi még sajna sehol nem voltunk mert a kicsifiunkal még nem merek messze menni de már nem is hiszem hogy megyünk mert a pénzünk is fogyóba van és jön ránk a TÉL.
2009. szept. 1. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehova, nincs rá pénz.
2009. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Miskolcon voltunk párom szüleinél másfél hétig nyár elején. Múlthét előtti héten megint Miskolcon voltunk 2 napig, utána kimentünk a szülei telkére Tiszakeszibe 3 napra. Múlt héten péntek-szombat-vasárnap pedig barátnőm anyukájának a telkén voltunk párommal, barátnőmmel és az ő barátjával Agárdon. Mind a 3 nagyon jó volt! Annak ellenére, hogy az agárdi ház nagyon lepukkant, ott éreztük a legjobban magunkat, barátokkal :)
2009. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Marokkóban:) egy hétre, júliusban

de a szüleim balatoni nyaralójában is voltam párszor

ja és Szerbiában is voltam :D

jó nyár volt:)

2009. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Siófokon a férjemmel 3 napig! Nagyon jó volt és boldog vagyok hogy legalább ennyit meg tudtunk engedni magunknak:))
2009. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Balatonon többször. Máj-JÚni-júli-aug-ban voltunk4-4 napot. Októberben is megyünk :)
2009. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Korzikàn voltunk 10napig! De annyibol szerencsések vagyunk, hogy se az utra se a szàllàsra nem kellett fizetni, ja az utra kb.20E kellett!
2009. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
A balcsin a nyaralónkban, így szerencsére csak benzinre kellett költenünk.
2009. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez szép, aki nyaralt az le lett pontozva, aki nem az fel! Nem semmi, még is csak irigy a magyar ember! Pfff! Remélem aki lepontozott minket sehova nem fog soha eljutni, ennyi öröme legyen! :) A Korzikàs voltam!Ja még azt hozzà tenném, hogy szülöi segitséggel jutottunk ki, ugy mond nàszutra!
2009. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!