Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha van egy érettségim meg...

Ha van egy érettségim meg OKJ-s képzésem és kimennék Amerikába élni ott egy normális ember havi mennyiből jön ki ott kint hogy normálisan meglehessen élni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos nekem mert mindig is ki akartam menni oda és ott élni.

2013. jan. 11. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

1. Érettségid Amerikában (sőt a világon bárhol Magyarországot kivéve) semmit nem ér.

2. OKJ képzésed Amerikában és a világon bárhol semmit nem ér ha nincs benne gyakorlatod.

3. Ha nincs amerikai referenciád (vagy bármely országban adott referenciád minimális az esély hogy felvesznek bárhová is

4. Zöld kártya

5. engedélyek

6. A pénzről felesleges írni, mert előbb az engedélyek, zöldkártya, gyakorlat, piszok jó nyelvtudás kell hogy dolgozni tudj..

2013. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Amerikába a kijutás nehezebb mint munkát találni.


Nem tudom milyen képzésed van, hogy azzal tudnál-e munkát szerezni, de sok helyen nem nézik a végzettséged, hanem a gyakorlatod érdekli őket.


Szerintem előbb Angliával próbálkozz meg munkát szerezni. Ha ott elboldogulsz akkor könnyebb lesz amott is.

Plusz onnan lehet, hogy könnyebb is lesz munkát találnod az új világba...

2013. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

:DDDD bocs, de ezen röhögnöm kell, olyan cukin naív vagy.

Amerikába kimenni legálisan csak az tud, aki vagy olyan hiányszakmában helyezkedik el, ami Amerikában keresett szakma,(nagyjából a szénbányász kategória), vagy olyan tudományos munkássággal rendelkezik, ami kell Amerikának is. Ja van még egy módja: regisztálsz a zöldkártya lottóra és kn 0.00000000000001% esélyed van rá, hogy elnyered a lottón a zöldkártyát.

Előre regisztrált turistaként 90 napot tartózkodhatsz az USA-ban. Ha 90 nap után is kint maradsz, illegálisan teszed, amiért 15 év börtönt is kaphatsz kint.


Sok sikert!

2013. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!