Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól "normális", hogy egy ember bulizni, piálni járjon?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén szól a kérdésem, de hozok egy jelenlegi példát. 15-16 éves korban helyén való, hogy egy kamasz részegen jöjjön haza egy szilveszteri buliból hajnalban, vagy ez még kicsit korai (ő buli szervezője, 20-25 évesek lesznek többnyire a buliban,ő szervező, és a beugró egy üveg pia)?? Már egy hete írogatta facebookon, hogy "majd jól bebaszunk" meg ilyenek.

Vagy csak engem zavar ez, hogy a piálással, hogy a piálással menőznek? Mert 18 éves korban már rendben van, de szerintem egy 15-16 éves még fiatal a komolyabb piáláshoz..

Köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 31. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz helyesírásért meg az ismétlésekért, de a billentyűzetem elég sz@r :)
2012. dec. 31. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy bulinak az a célja, hogy jól bebaszunk, szerintem sehány éves korban sem normális, mert nem kell taj részegnek lenni ahhoz, hogy az ember jó érezze magát.

Bulizni,meg lehet tizenévesen is szerintem.

2012. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egy buli lényege az, hogy jól érezzük magunkat, és nem az, hogy azzal bizonyítsuk a "érettségünket", hogy bebaszunk...

Engem baromi idegesít ez a duma, hogy "majd szilveszterkor jól bebaszunk". Főleg egy 15-16 éves szájából...

2012. dec. 31. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt nem elfogadható szerintem. Lényegében 18 év alatt még a szülök felelősek a kölkökért, csak sokan erről hajlamosak megfeledkezni!
2012. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy egy bulinak az a célja, hogy jól bebaszunk, szerintem sehány éves korban sem normális"


Hát szánalmas aki szerint ez a jó, hogy "buli, oszt' iszunk, hányunk, belefekszünk".


És azt hiszik az ilyenek, hogy menők, meg lazák, satöbbi.

Nem az, hogy nem engedik el egy kicsit magukat, de az, hogy fetrengenek, randalíroznak, össze vissza okádnak mindent az már nem normális!

2012. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!