Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez szerintetek bunkó dolog?

Ez szerintetek bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék dolgozni egy pár hónapig, de itthonról képtelenség munkát találni, ismeretségem pedig nincs. Arra gondoltam, hogy elmegyek kanapészörfölni, és odakint keresek valami olyan munkát,ami ad szállást. (farmos vagy hasonló munkákra gondoltam) Ha találok, szerintetek nagy bunkóság így elmenni? Csak mert ha mégsem találok munkát, nem akarok egy csomó pénzt 'kidobni' szállásra, de ha mondjuk dolgozni 10-én kell menni, és én 12-ig lettem volna a szállásadómnál, akkor nem illik otthagyni.
2012. okt. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább praktikus. A szállásadóval meg meg tudod beszélni, hogy úgy alakult, előbb elváltok, de minden nagyon köszönsz. És hello.
2012. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan, mi a kérdésed...

Mi lenne ebben a bunkóság? Mi köze bármilyen szállásadónak ahhoz, hogy te a szabadidődben várost nézel, vagy munkát keresel?

Nem értem, fogalmazd meg még egyszer, hogy mire gondolsz...

2012. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a munkakeresés a probléma, hanem hogy megbeszéltük, hogy eddig maradok, aztán mégis előbb megyek. Persze nem azt várom, hogy puszipajtások leszünk néhány nap alatt és könnyes búcsút kell vennünk, csak mondjuk több hét szervezés után kellemetlenül érezném magam, ha azt kéne mondanom, hogy hát bocs, de holnap lelépek.


Köszi a válaszokat és a segítséget!

2012. okt. 15. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondom nem kell indokolni, személyes okok közbejöttek, mégsem feleségül mész hozzá. Nagyon szépen megköszönöd, adsz neki valami búcsú ajándékot, pl. pálinka, valami magyar szuverín és kalap-kabát. Túlliheged.
2012. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

A kanapészörf nem több napos.. Max 2-3 napot tölt el az ember egy kanapén. Pont ez a lényege. Hogy csak pár napos az egész. Azt hogy te ezt a pár napot hogy töltöd el az magánügy. Én például csak kanapét adtam, de nem voltam kísérő, sem idegenvezető. Nem akaszkodtam senki nyakára. Még a kaját sem álltam, az is a vendég dolga.

<angliai lakos>

2012. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!