Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjek nyaralni és kivel?

Hova menjek nyaralni és kivel?

Figyelt kérdés

18 vagyok és lány, pasim most nincs, akkor kivel menjek nyaralni? Barátok kizárva!

Nincs vmi ötletetek? Úgy mennék vhova, pénzzel sincs gond, csak az a gáz h nincs kivel. :(


2009. jún. 8. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül én se mennék, nagyon veszélyes, még a Balatonon is!
2009. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szüleim sem engednének el egyedül, de nem is mennék!! Lányként sztem még 5 év múlva sem.
2009. jún. 8. 21:45
 13/16 anonim válasza:
91%
Én is lány vagyok, 19 évesen mentem először ki külföldre egyedül (2 hónapra Finnországba). Kb ugyanannyi a veszélye mintha itthon sétálgatnál az utcán. Vagyis nem, még annyi sem. De ha fizeted nekem is az utat elmegyek veled bárhova:P
2009. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

En az utazas.com oldalat szoktam nezegetni, es ott szoktak lenni lanyok-fiuk akik ugyanugy vannak, mint te!:))) Mennenek, de nincs kivel.

Szerintem nezzel korbe itt a neten, ezt az oldalt is nezd meg amit irtam, es mas oldalakat is keressel, es biztosan fogsz talalni valakit.

De akar felteheted ezt a kerdest mondjuk a nok lapja foruman is, azt az oldalt rengetege latogatjak! Most eppen csak eszembe jutott. Szoval hirdesd, vagy hogy is mondjam, hogy utitarsat keresel! A nlc ez a nok lapja oldala.

Remelem talalni fogsz valakit akivel szivesen elutaznal. Es hova mennel amugy? A tengerpartra, vagy Magyarorszagon valahova?

Majd irjal hogy mi lett!:)

2009. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

en elkiserlek tegedet ha akrlak :)

mert en sincs akivel menjek es szingli is vagyok :)

2009. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A legelső vagyok...

Én elmennék egyedül is, beülnék a kocsiba és GOOOO!

Jó hozzáteszem, hogy családom van és egy kis csönd és pihi igazán jó lenne. :DDD Persze imádom őket.

2009. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!