Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjek nyaralni és kivel?

Hova menjek nyaralni és kivel?

Figyelt kérdés

18 vagyok és lány, pasim most nincs, akkor kivel menjek nyaralni? Barátok kizárva!

Nincs vmi ötletetek? Úgy mennék vhova, pénzzel sincs gond, csak az a gáz h nincs kivel. :(


2009. jún. 8. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez komoly kérdés????
2009. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen... :S
2009. jún. 8. 20:11
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
vidd el a kutyád
2009. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
93%
kivel érzed úgy, hogy egy hullámhosszon tudnál lenni? valami rokon (nagynéni, unokatesó), ha annyira akarsz menni, akár a szüleiddel?
2009. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Akivel akarsz és ahova akarsz. Ilyen egyszerű ez:D

Én egyedül szoktam utazgatni a nagyvilágban, de sosem unatkoztam még sehol, sokkal jobban lehet így ismerkedni is.

2009. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azt fontold meg, hogy a hideget szereted, vagy a meleget.

Milyen habitusú országba vágysz?

Milyen ételeket ennél szívesen?

Milyen nevezetességeket néznél meg?

Szüleiddel, vagy adj fel hirdetést.

A barátok miért vannak kizárva, ha megkérdezhetem?

2009. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Szüleiddel mehetnél, esetleg ha vannak nagyszüleid (vagy ha csak az egyik él) elvihetnéd őket (őt). Biztosan nagyon örülnének az unokájukkal eltöltött nyaralásnak. Főlge valami egzotikus, különleges helyre (azt írtad, hogy a pénz nem gond:) de ez csak az én véleményem, megértem ha esetleg nem akarsz velük, de hát barátok? mégis csak velük a legizgisebb!!

Voltál már Párizsban? Aktív nyaralás lenne az biztos, de nagyon szép! Ha lazulni akarsz, akkor valami tengerparti országot ajánlok. Az arab országokat nem nagyon javaslom(de lehet csak én fogtam ki a legnyomulósabbakat) .

2009. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Barátokkal már megyek vhova, és nekik nincs pénzük két nyralásra egy évben. De én úgy mennék vhova... utálok itthon ülni, utálok unatkozni. Azért 18 évesen nem mernék elindulni a nagyválágba, főleg h lány vagyok.


És köszönöm mkinek a választ!!

2009. jún. 8. 20:40
 9/16 A kérdező kommentje:
*nagyvilágba
2009. jún. 8. 20:41
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Balcsii:)
2009. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!