Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjek nyaralni?

Hova menjek nyaralni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és tavaly egyedül voltam két hétig egy önkéntes táborban Svédországban, így a szüleim már elengednek szinte bárhova egyedül. Szeretnék idén is elutazni valahova. Akár ilyen táborba, akár csak pár napra, egy hosszúhétvégére, Európán belül, természetesen saját pénzből, nem akarom a szüleimet leterhelni. Bárhova elmennék, viszont fontos hogy olcsó legyen, repülőjeggyel, szállással együtt (hátizsákos kirándulás, így a legolcsóbb szállás is megfelel, sőt...) Viszont egyelőre ötletem sincs hova. Nincs valami tanácsotok, tapasztalatotok, ötletetek?
2009. febr. 8. 10:46
 1/3 anonim válasza:
50%
irakba
2010. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
miert nem szerveztek haverekkel egyutt kirandulas egy hetvegere vagy egy hetre
2010. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez attól függ, mi iránt érdeklődsz? Ha történelem akkor Auschwitz vagy ilyesmi, ha pl kultúra, múzeumok, színházak, akkor Berlin, ha divat, szépségápolás akkor Párizs. De itthon is számos szép hely van. Keress egy fürdőt, vagy menj a Balatonra. A lehetőségek végtelenek. :P
2010. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!