Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jobban félnétek most repülőre...

Jobban félnétek most repülőre ülni a katasztrófa miatt, mint máskor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból szorongok meg eszembe jut, hogy lehet ez lesz az utolsó utam, amikor repülőre kell ülnöm, szóval most ez a szomorú tragédia nem oszt nem szoroz azon, ami a repüléstől félelmemet illeti.
2009. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hiszen nap mint nap hallhatunk autós baleseteket, de az ember másnap ugyan úgy autóban ül és elmegy vele dolgozni vagy bevásárolni.

Csak egy autós baleset nem megy a hiradóban napokig vagy hetekig, hanem leadják egyszer és ennyi.

Ennyi erővel az ember zárkózzon be egy steril szobába, ahol nincs semmi. De még akkor is ott van annak az esélye, hogy földrengés lesz és összeomlik a ház.

Ezzel azt akartam mondani, hogy bármikor bárhol megtörténhet a baj és ez ellen nem sokat lehet tenni.

2009. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mondjuk nem gyakran repülök, de sokkal biztonságosabb, mintha autóval utaznál. Úgy értem, kisebb a rizikófaktor. Autóbalesetből száz, meg száz történik egy nap a világon, a repülőbaleset, az ritkább, azért kap jóval nagyobb figyelmet.
2009. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sokat utaztam már, épp egy hete jöttem haza egy 10 órás út volt. de igen jobban félnék most.


igaz évente többször van nagyon nagy vonat baleset, és mikor vonatra ülök soha nem fordul ez meg a felyembé.

2009. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a fejembe, csak közben tv-t nézek
2009. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat, Airbus 330-al most nem repulnek transzatlanti viszonylatban egy kis kerdezoskodes nelkul. Szerencsere a LAX-FRA jaraton Boeing 747-400 van, hazafele Parizsbol meg az Air Canada Boeing 777-30ER repul.
2009. jún. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha nem ültem repülön,és nem is szeretnék.

Söt kinevettek,de autot se tanultam meg vezetni,a félelmeim miatt.

Csakis vonatra merek felülni,ott is történhet bàrmi,de ott ritkàbb.

2009. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem... Sőt 3 nappal a nyári madridi repülőbaleset előtt jöttem haza, és akkor sem azon gondolkodtam, hogy én is lehettem volna azon a gépen, hanem hogy jobb hogy most történt, mert szegény beteg nagymamám (most már isten nyugosztalja:() inkább felhívott volna, hogy maradjak ott örökre, csak ne üljek repülőre. :)
2009. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ne paráztass már, 3 hét múlva repülök, életemben először... váááááá :S
2009. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!