Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány országban jártál és...

Hány országban jártál és melyek ezek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Görögországban kétszer Korfun és Paralian (Paraliara menet átutaztam Bulgárián és Szerbián)

Ausztria - Bécs

Ukrajna


Ennyi...

2009. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Még réges-régen Csehszlovákiában :-)

azóta már Angliában 2x, Franciaországban 2x, Hollandiában, Belgiumban, Németországban, Ausztriában sokszor, Szlovákiában, Lengyelországban, Olaszországban 2x, Horvátországban sokszor, Görögországban 3x, Szlovéniában, Romániában.

Csak átutazóban: Szerbiában, Macedóniában, Bulgáriában.

Összesen 17 ország, ha jól számolom... :-)

2009. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1 alkalommal: Bahama-szigetek, Bermuda, Mexikó, Monaco, Puerto Rico, Görögország, Horvátország, Csehszlovákia, Szlovénia.


2 alkalommal: Belgium, Hollandia, Kanada, Kolumbia, Egyesült Királyság, Románia, Venezuela.


3 alkalommal: Ecuador, Franciaország, USA, Peru.


4 alkalommal: sehol.


5 alkalommal: Nyugat-Berlin.


6-10 alkalommal: Németország, Svájc, Kuba, Jugoszlávia, NDK.


11-20 alkalommal: Spanyolország, Ausztria, Szlovákia, Szerbia.


21-nél több alkalommal: Bulgária, Magyarország.

2009. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

7 azaz hét(vannak olyanok ahol többször is,de ez nemkérdéss)

Spanyolország,Olaszország,

Franciaország,Görögország,

Horvátország,Románia,

Törökország

2009. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor én most kicsit szégyellve írom:

Anglia, Ausztria, Szlovákia és Magyarország

2009. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország, Spanyolország, Franciaország, Ausztria, Németország, Anglia, Belgium, Horvátország és Monaco(igaz, hogy városállam...):)
2009. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minél több helyen járt az ember, annál kevésbé hasznos a válasza? Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az első vagyok, alig jártam valahol és én vagyok a legjobban lepontozva :-) Csak mosolyogni tudok.

Biztos azért pontoztak le bennünket, mert jártunk már valahol külföldön. Most én is lepontozhatnék mindenkit, aki mostanában járt és több helyen, mint én, mert pl. Korfun 12 éve, Paralian 5 éve, Bécsben 2éve (1napra, amikor Bükfürdőn voltunk nászúton átmentünk) voltam, de mostanság nem tudnék elmenni külföldre nyaralni. Az idén Bogácsra megyünk, mert megfizethető, szép hely és van egy kis Üdülési Csekkünk, amit fel tudunk használni. Így engedhetjük meg magunknak az idei nyaralást.

2009. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az irigység nagy úr és életre kelt ennél a kérdésnél.
2009. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na felpontoztalak màr benneteket kicsit :) bàr ezért lehet engem le fognak, na mindegy! Romàniàban voltam s Franciaorszàgban autoval, ugyhogy àtutaztunk pàrorszàgot!:) Idén Korzikàra megyünk! :)
2009. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!