Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Segitenétek értelmezni?...

Segitenétek értelmezni? (nyaralás, árak)

Figyelt kérdés

belinkelem


[link]


Arra lennék kiváncsi,hogy ez az ár(211.114 ft)az 3főre vonatkozik-e(2felnőtt+1 gyermek aki közel 2éves lesz nyáron),és hogy ebbe minden benne va-e,rep.jegy,illeték..stb?Mert külön nem irja,pedig kerestem.Szerintetek?


2012. jan. 13. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:

megnéztem a linket,de sajnos csak úgy mentette el hogy a szálloda nevét,pedig már beirtam mindent,

-all inclusive ellátás

2felnőtt,1gyermek(2010.júl.28-án született)

-június eleji időpontot néztem

2012. jan. 13. 12:33
 2/8 A kérdező kommentje:
na megnéztem jobban,és láttam a képek sarkába hogy ezek autós utak :) Tehát nincs benne a rep.jegy és illeték.
2012. jan. 13. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp spanyolba szeretnétek menni, vagy ez csak egy ötlet?

Görögországban voltatok már?

2012. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,spanyolba szeretnénk elsősorban,(de akár görög is szóba kerülhet)régóta szeretnénk már oda eljutni.Görögbe voltunk már 1x,igaz akkor még nem volt meg a gyerkőc.Miért,esetleg tudsz ajánlani valamit?
2012. jan. 13. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokszor voltam már Görögországban, nagyon szeretem :) de mi mindig apartmanban voltunk, nem azért mert az olcsóbb, hanem mert szeretünk minden este más étterembe beülni stb.

Kisgyerkőccel gondolom mindenképp homokos strandra mennétek. Jó hely Rodoszon Faliraki, kimondottan szép homokvárakat lehet építeni :) vagy Korfun Moraitika és Glifada, utóbbi gyönyörű homokos, de magát a települést nem annyira ismerem.

Mindkét szigeten nagyon sok szép látnivaló van, el lehet menni hajókázni, görög estre vagy csúszdaparkba is.

2012. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.Utánafogok nézni ezeknek,bár mi most mindenképp szállodába vagy hotelba szeretnénk menni,ahol teljes ellátás van a gyerkőc miatt,legalább nyaraláskor ne kelljen főzni,ne menjen el vele a fél nap :)
2012. jan. 13. 16:30
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Mi se szoktunk főzni az apartmanban, reggel aki először felkel lemegy a pékségbe, vesz valami péksütit, a strandon szoktunk enni valami gyorsabbat, gyrost vagy salátát, este pedig bemegyünk egy rendes étterembe.

2 hetes nyaralás alatt 1-2x eszünk a szobában, főleg akkor, ha valamilyen fakultatív programon voltunk és későn értünk "haza".

Azért nem szeretnék szállodába menni, mert azok általában a város szélén vannak, gyakran busszal lehet csak bemenni oda, ahol az élet kezdődik, a szállodához van strand, de az igazi strand szintén több száz méterre vagy akár kilométerekre is lehet, szóval az étkezések miatt nagyon a szálláshoz vagy kötve.

De biztos nagyon sok előnye is van egy ilyen szállodának, szerintem olcsóbban is jön ki, mintha minden nap máshol ennél.

2012. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,igaz.De mindenképp olyat keresünk majd a gyerek miatt ami közel van a tengerhez.Meg nekünk most az nem is annyira lényeg hogy nyüzsi legyen,központba legyen,éppen a gyerek miatt,de majd megnézegetem azért ezeket!
2012. jan. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!